Který zvolit CAR - Plzeň, Praha, Budějice?

513
3.4.17 09:16

Který zvolit CAR - Plzeň, Praha, Budějice?

Ahoj holky, Ráda bych si nechala poradit, s kterým CAREM jste spokojeni a který zvolit? Zvažuji cyklus darovanými oocyty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1282
3.4.17 11:23

@Ribanka záleží na tom co Ti vyhovuje. Já chodim k Apolináři a jsem tam maximálně spokojená. Ale člověk musí počítat s tím, že je to veřejná nemocnice. Takže žádné nóbl prostředí. Ale jednání a ceny super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
10.4.17 20:27

Ahoj Ribanko, jsem 13.den po KET s darovanými oocyty v ISCARE Praha. Jsem tam moc spokojená, moc milí lidičky od recepčních až po lékaře :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
14.4.17 14:44

@LosKyna Tak to je na dobré cestě, už se objevily // čárečky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
14.4.17 16:52

@Ribanka jj uz tam jsou krasne dalnice :D i z krve to je potvrzene a 21.4. me ceka prvni ultrazvuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
14.4.17 16:53

@Ribanka a co ty, uz sis vybrala??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
14.4.17 20:16

@LosKyna Jejda moc gratuluji :-)… tak to je úžasné. píšeš že jsi měla darované? Kolikátý máš IVF pokus? Jak dlouho se čeká na darované oocyty a kolik to vyjde v ISCARE? Kolik máš blastocyst? Garantují něco? No zvažuji tentokrát nejbližší, asi IVF Plzeň, ale vyjde to nastejno Plzeň, Praha… Mám na Tebe otázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
14.4.17 22:04

@Ribanka Takže..tohle byla moje poslední šance. Všechny IVF na pojišťovnu jsem vyčerpala už v roce 2010 neúspěšně…1× jsem nereagovala na léčbu a 2× jsem podstoupila ET, poprvé s 2 embryjky, podruhé s 1,ale neúspěšně. V prosinci 2016 jsem přišla do IScare pro darované vajíčka z důvodu předčasné menopauzy, kterou mi zjistili asi ve 33 letech.Je mi 37.Měli jsme od dárkyně 12 vajíček, z toho 5 se oplodnilo,2 my dali v únoru při ET, ale nechytily se.Hned po menstruaci jsem šla na UTZ a následně na KET, kde jsme měli zamražené 2 embryjka, ale rozmražení přežilo jen 1,které mi vložili. A vyšlo to :lol:
Protože jsem byla už jako samoplátce, tak nás to bez léků(ale ty stály asi kolem 2000,–)vyšlo na 111.000,– Pokud máš ještě nárok od pojišťovny, tak tě to bude stát:
35.000,– základní částka (25.000,– odměna dárkyni,10.000,–si bere klinika.
16.000,– laboratoř (tzn. prodloužená kultivace, zmražení embryjek, vložení embryjek, echokatetr)tato částka se může změnit, my platili 18.700,–(byla v tom navíc vitrifikace)
Garantují min.10 vajíček od dárkyně. Švagrová chodí na IVF s vlastními vajíčky do Natalart Plzeň a když se tam ptala, na kolik by vyšel cyklus darovaných vajíček u nich, tak jim řekli stejnou částku, jakou jsme platili my v IScare.
Nejprve jsme to zkoušeli u Apolináře, kde je to podstatně levnější, ale na dárkyni se čeká klidně i 3 roky, protože oni jim dávají odměnu jen 15.000 a proto se k nim dárkyně nehrnou. Ale zas kdyby sis našla svojí dárkyni, tak tě posunou v žebříčku, ovšem jen když nějakou zrovna budou mít. A proto jsme se rozhodli pro soukromou kliniku. Přece jen už ve svém věku nemám času nazbyt.Bude to moje první miminko :andel: Jestli máš ještě nějaké otázky, klidně se ptej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
19.4.17 15:53

Ahoj. Chodila jsem 3 roky do Natalartu v Plzni, vyčerpala všechny pokusy na pojišťovnu a všechny bez úspěchu, pak ještě jeden pokus v nativu jako samoplatce. Pak jsem šla do institutu na náměstí a hned na první pokus dvojčata páreček, dneska jim je 2.5 roku. Takže je důležité vybrat car kde tomu rozumí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
22.4.17 09:01

@parisek tak parada, gratuluji. To bylo ivf plzeň, pokus byl z vlastních vajíček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
22.4.17 09:05

@LosKyna Díky za příspěvěk, jak se ti a miminku daří? Já teD podstoupila laparoskopii stále u stejného centra v Brně, jsem tam spokojená, jen tu cestu už nedávám, jsem pak šíleně unavená. Takže to vychází přibližně stejně, ale jde spíše o to, jaké mají vybavení na uchování embryí a to člověk asi neposoudí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
22.4.17 10:22

@Ribanka vcera jsem mela jet na 1.ultrazvuk do Car, ale ve ctvrtek odpo jsem zacala krvacet.Jeli jsme na pohotovost, kde nasli nepatrny hematom a pichli mi injekci proti krvaceni. Chteli si me tam nechat, ale slibila jsem, ze budu doma odpocivat, tak me pustili.Par hodin po prijezdu domu me zacalo strasne bolet bricho, sla jsem do sprchy a po ceste citila, ze ze me neco vypadlo a bolesti z niceho nic prestali. Takovy veliky kus tkane, konzistencne jako jatra a ja uz vedela, ze je konec :( Pritel mi sbalil tasku a znovu me vezl na pohotovost, i kdyz ja chtela pockat do rana. Doktor me prohlidnul a na Utz gestacni vacek byl(jeste prazdny, podle transferu jsem byla teprve 3+3 rikal, ze je brzy),takze s krvi neodesel.Ale hematom uz nevidel, tak to byl nejspis on, co me tolik pozlobil.Ted doma jen lezim a cekam. Kontrola je presunuta na 28.4.Uvidime co dal…snad se objevi i :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
22.4.17 10:36

@Ribanka ano bylo to v institutu v Plzni, vajíčka byli vlastní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
23.4.17 13:56

@LosKyna Teda zažíváš si pěkně… moc držím palečky, aby to dobře dopadlo. Snad se chytí a nepustí až při porodu. Doufám, že už je to vše v klidu, žádné špinění a jen odpočíváš. V pátek budu na tebe myslet. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
23.4.17 15:07

@Ribanka dekuju moc :kytka: jeste malicko spinim, ale fakt malucko, tak jsem poslala pritele do lekarny pro ascorutin…snad zabere :) jo a jen lezim, ale vubec me to nebavi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama