Kuchařka - Jmenuji se Péťa (Péťa Elblová)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
17.5.22 08:03

Kuchařka - Jmenuji se Péťa (Péťa Elblová)

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo máte tuto kuchařku popřípadě zda stojí za to si jí koupit, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2518
17.5.22 08:08

Nestojí. Teda pokud nemáš zájem l recept, jak si udělat míchaný vajíčka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.5.22 08:10

@np10021
A co v ní všechno je za jídla?
Potřebovala bych nějaký rychlovky, ale ze surovin které opravdu seženu skoro všude🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
17.5.22 08:14

@Ricotka kašli na kuchařku od rádoby fitnessky, která je kost a kůže. Raději mrkni na kuchařku Snadno & Rychle od Romana Vaňka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
17.5.22 08:32

Asi jsi chtrla, abych si to vyhledala, tak jsem to teda udělala. Vypadá hezky. Ale takových kuchařek jsou mraky. Momentálně uvažuju, že nahlédnu do kuchařky K. Ostratické. Ale aby nedopadla jako ta od Břicháče Toma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
17.5.22 09:10

Kuchařku mám. Jsou v ní fajn recepty. Rychle hotové a suroviny dostupné, takže nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.5.22 09:11

@Russet
Prosím ptala jsem se KONKRÉTNĚ na kuchařku od Péti, na žádnou jinou kuchařku jsem se neptala… děkuji😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.5.22 09:14

@3mamamina Takže se vyplatí jí koupit?😊
Dost jsem četla diskuze, že se nevyplatí od “anorektičky” recepty.
Ale ve vlogách když vždycky dělá nějaké jídlo tak to vypadá dost dobře a i mi to příjde jednoduché.

A ta kuchařka je jen online na stažení, nebo mi příjde ta “knížka”?😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
17.5.22 09:20

@Ricotka pokud o ní někdo píše, že je anorekticka, tak bych to nebrala vůbec vážně. Problémy s jídlem, co měla kdysi, přiznala celkem upřímně. Jinak tištěná není jen on-line. Za mě by tam toho mohlo být o něco víc. Spoustu toho najdeš i na jejím ig nebo na webu. Ale vařím podle ní ráda. S dětmi potřebuju něco šup šup 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.5.22 09:25

@3mamamina Taky jsem kdysi měla problémy s jídlem a pořád to není uplně v pořádku😁 proto hledám něco co by mě nakoplo jíst a jíst i zdravě, ale nebaví mě vařit a s prckem to ani nějak moc nejde, proto hledám nějaká jídla, která jsou zdravá a i rychle hotová😊
Jinak díky, nejspíš objednám!🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
17.5.22 09:42

Radim vyzkoušet nejdřív recepty z blogu..mě se většina podle toho receptu nepovedla. Propadak byl cuketovy perník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
17.5.22 10:47

Ale vždyť ona není anorekticka 8o vypadám podobně akorát jsem asi vyšší. Co to rady píšete za bludy? Vypadá normálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.5.22 11:55

@venulka1
Mohu poprosit odkaz na ty recepty? Hledala jsem, ale nikde jsem to nenašla😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
17.5.22 16:39
@Ricotka píše:
@Russet
Prosím ptala jsem se KONKRÉTNĚ na kuchařku od Péti, na žádnou jinou kuchařku jsem se neptala… děkuji😊

Rikotko, nejsi náhodou Peťka? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
17.5.22 18:48
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu