Kuchařka ve školní jídelně

Anonymní
25.8.20 05:54

Kuchařka ve školní jidelně

Zdravím Vas, jak jste spokojeni s práci ve školní jidelně na pozici kucharka, popřípadě jaké máte finance, zajímám se o to, rozhodují se zdá do toho jít, budu ráda za jakékoliv postřehy a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42982
25.8.20 07:06
@Anonymní píše:
Zdravím Vas, jak jste spokojeni s práci ve školní jidelně na pozici kucharka, popřípadě jaké máte finance, zajímám se o to, rozhodují se zdá do toho jít, budu ráda za jakékoliv postřehy a zkušenosti.

kucharka ve skolni jidelne ma plat asi 18 500 dle tabulek, ktere plati pro nesoukroma skolska zarizeni. Vyhodou je klasicka pracovni smlouva, moznost dostat praci na dobu neurcitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 07:24
@matkabagristy píše:
kucharka ve skolni jidelne ma plat asi 18 500 dle tabulek, ktere plati pro nesoukroma skolska zarizeni. Vyhodou je klasicka pracovni smlouva, moznost dostat praci na dobu neurcitou.

Jo 18500 to není úplně nejhorší, někde jsem četla, že mají platy nízké, minimální mzdu. Tak mě to překvapilo. Tak nevím teď jsem v praci dlouho dělám na směny a to mi nevyhovuje, mám 5tiletou holčičku a odpolední nemám ráda. Tak hledám kde se da…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 07:31

Zrovna nedávno mě napadlo, že by to vlastně mohla být fajn práce a pokud neseženu uplatnění, asi ji půjdu dělat. :think: Rozhodně lepší než nějaké telemarketingy a pojištění. :roll: Dělala to babička. Ráno plno příprav, kolem jedenácté, až je navařeno, chvíle volna, pak vydat a domů. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3130
25.8.20 07:31
@Anonymní píše:
Jo 18500 to není úplně nejhorší, někde jsem četla, že mají platy nízké, minimální mzdu. Tak mě to překvapilo. Tak nevím teď jsem v praci dlouho dělám na směny a to mi nevyhovuje, mám 5tiletou holčičku a odpolední nemám ráda. Tak hledám kde se da…

Ale to bude v hrubém, tak to mi tak super nepřipadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42982
25.8.20 07:36
@Anonymní píše:
Jo 18500 to není úplně nejhorší, někde jsem četla, že mají platy nízké, minimální mzdu. Tak mě to překvapilo. Tak nevím teď jsem v praci dlouho dělám na směny a to mi nevyhovuje, mám 5tiletou holčičku a odpolední nemám ráda. Tak hledám kde se da…

platy kucharek
https://www.jidelny.cz/show.aspx?…

myslim, ze s detmi se ta prace skloubit da, u nas maji kucharky male deti, odchazeji z prace po 14. hodine, podle toho, jak rychle uklidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42982
25.8.20 07:36
@elinka90 píše:

plat se uvadi vzdy v hrubem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50531
25.8.20 07:40
@Anonymní píše:

Tohle ma nejspis hlavni, vyucena kucharka.
Pokud nejsi v oboru vyucena, tak budes pomocna sila a ty jsou v nizsi skupine. Tzn. maji i min penez. Nase kucharky jsou svate zeny. Kdyz je kynute testo, tak chodi o hodinu spis do prace, at stihaji. Prubezne se stridaji, kdyz je treba jit driv. Takze chodi nekdy na 5h. a ne na 6h. Ruzne knedliky vari casto :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5396
25.8.20 07:41
@elinka90 píše:

V čistém to bude cca 15000,–… Pro mnoho maminek zde to bude znít neuvěřitelně, ale 15-20tis. v čistém je naprosto běžný plat ve většině dělnických oborů… A opravdu, ale opravdu nemůže 90% lidí, i kdyby na to měli patřičné vzdělání, dělat v kanclu v Praze… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
25.8.20 07:51
@matkabagristy píše:

No jestli zakladatelce ty peníze stačí nebude ji psych. deptat, že chodí domu s 15ti tis. Kč, tak proč ne.
Osobně mi to přijde ale málo, přišla bych si nedoceněná. Ale zase na druhou stranu bude brzy u malé a může si brát obědy domů i pro chlapa a tu malou za pár kaček :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9052
25.8.20 08:00
@Rachel_cz píše:
No jestli zakladatelce ty peníze stačí nebude ji psych. deptat, že chodí domu s 15ti tis. Kč, tak proč ne.
Osobně mi to přijde ale málo, přišla bych si nedoceněná. Ale zase na druhou stranu bude brzy u malé a může si brát obědy domů i pro chlapa a tu malou za pár kaček :palec:

Za pomocný práce v kuchyni, s 15ncistyho, by sis přišla nedocenena? 8o to nemyslíš vážně. Zkus že švy bubliny někdy vystoupit a rozhlédnout se. Plus benefity, jako je vyzvedavani děti, jídlo s sebou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23057
25.8.20 08:02
@Rachel_cz píše:
Osobně mi to přijde ale málo, přišla bych si nedoceněná. Ale zase na druhou stranu bude brzy u malé a může si brát obědy domů i pro chlapa a tu malou za pár kaček :palec:

U nás jsou takové peníze naprosto běžné, žiješ v divné bubline.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 08:12

Plat nic moc, ale z doneseného jídla vykrmí celou rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
11844
25.8.20 08:13

Hodne zalezi i na kolektivu. Ten muze byt super, ale muze stat i za prd a pak clovek stejne hleda neco jineho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11844
25.8.20 08:14
@Anonymní píše:
Plat nic moc, ale z doneseného jídla vykrmí celou rodinu.

Brrrrrrr… kdyz pomyslim na synovu skolni jidelnu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama