Kuchyň od truhláře - Praha a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ashaty
Nováček 2 příspěvky 11.11.18 15:10
Kuchyn od truhláře - Praha a okolí

Dobrý den, poprosím na doporučení truhláře v Praze a okolí, kde by bylo možné zadat zakázku na vybavení celého butu - kuchyně, jídelna, stůl pod TV, skříně, postel apod…

Mám o všem celkem jasné představy. Kuchyň Ikea, Kika, Oresy apod. nechci. Navrh mam prozatim jen od studia Pelc, ale obavam se, ze tam se dostavam nad nase financni moznosti.

Predem diky! :)

Reakce:
Brontik
Kelišová 7199 příspěvků 11.11.18 19:44

A musí být z Prahy? A okolí? Mám šikovného truhláře na jihu Čech… Pokud máš zájem, pošli SZ.

elza12
Kecalka 166 příspěvků 11.11.18 21:00

www.ko-ny.cz
Ty jsou z Kladna a jsou šikovní a cenově dostupní ;)

KláraDorfl
Nováček 5 příspěvků 15.01.19 08:26
Truhlář

Ahoj,obnovuji diskuzi,jestli nebudu uspesnejsi. Hledam truhlare na doporuceni z Prahy a okoli na kuchyn a skrin. Mate nejakeho? Dekuji :)

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 15.01.19 09:13

Mám úžasné truhláře, strašně šikovné, zvládli veškeré naše atypické požadavky. Cenově výrazně levnější než jsme čekali (chtěli jsme kuchyň, nakonec se z peněz na tK připravených udělal obývák, předsíňová stěna, několik skříní, komody, knihovnický a veliká zvednuta postel s úložným prostorem). Jen jsou hodně zaneprazdneny, takže to trvá. Jak ald říkal manžel… Nemůžeš mít levně, rychle i kvalitně :mrgreen:. Více včetně fotek příp. do SZ.

EDIT - Zapomněla jsem napsat že Praha a okolí

Příspěvek upraven 15.01.19 v 09:17

Prtulak
Kecalka 474 příspěvků 15.01.19 09:13

@KláraDorfl ahojky, mohu doporučit nábytek tom www.nabytektom.cz - snad může být odkaz :palec:

KláraDorfl
Nováček 5 příspěvků 15.01.19 09:52

Dekuji alespon za nejake napady. Nechci uplne nevyzkousenou firmu. ;) Tech je na trhu hromada a pak se clovek nestaci divit… :roll:

Brontik
Kelišová 7199 příspěvků 15.01.19 19:51

@KláraDorfl
platí to, co jsem napsala výše. Letos nám dodělával dětský pokoj a jsem velice spokojená… Pokud chceš, napiš mi SZ, pošlu ti odkaz na stránky.

Váš příspěvek
Reklama