Kuchyně - olše nebo vanilka lesk?

189
2.7.13 17:26

Kuchyně - olše nebo vanilka lesk?

Ahoj holky, zařizujeme novou kuchyň a mám dilema. Kuchyň máme objednanou v barvě olše, ale je možné to do pondělka změnit, že by byly dvířka vanilka lesk. Nevím kvůli praktičnosti jestli to udělat. Neporadily byste mi prosím? Co bude hezčí olše nebo vanilka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
2.7.13 17:30

@Vivana mám vanilku mat a dobrý, nevím jak moc se ten lesk musí leštit, aby to nebylo hnusně opatlaný, přeci jen kuchyň :think: to je pořád něco, prská, cáká…

• Citovat
  • Nahlásit
6963
2.7.13 17:31

Promin, myslím si, že je to tvoje c´kuchyně a mi ti do toho nemáme právo kecat, a já bychd tam tu vanilku jako dvířka dala, ale nevím, nema sobrázek, jak by měla tvoje kuchyně vypadat :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
2.7.13 17:32
@Jasněnkaa píše:
@Vivana mám vanilku mat a dobrý, nevím jak moc se ten lesk musí leštit, aby to nebylo hnusně opatlaný, přeci jen kuchyň :think: to je pořád něco, prská, cáká…

možná ten mat by byl lepší, ale nevím, tak každá kucyhn má něco :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
2.7.13 17:32

Taky by šla udělat kombinace. mě by se třeba líbila na spodních skříňkách olše a u horních skříněk dvířka z vanilky.
určitě ale záleží taky v jakém odstínu je podlaha, jestli plánujete nějakou barvičku na zeď atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
2.7.13 17:37

Nikdo tvoji kuchyn nevidime (zdi, podlahy, ostatni nabytek) takze tezko radit.
Ale za me - cokoliv jineho nez dreveny dekor :D
Nasi maji vanilku a vypada to dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
2.7.13 17:56

Mám vanilku, ale matnou, do lesku bych nikdy nešla, nejsem blázen :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
2.7.13 18:01

Ahoj, zatím všem děkuji za rady. Podlaha a obklady budou nové a mám možnost zatím měnit dle vybrané kuchyně. Na zemi bude dlažba jako imitace plovoučky, můžu si vybrat světlý nebo tmavší odstín. K olši bych dala světlejší, aby to nebylo utopené a k vanilce tmavší. Přizpůsobila bych to k té vybrané kuchyni. Korpus by byl v olši a dvířka by byla např. ta vanilka. U vanilky se bojím údržby a u olše nevím jestli to nebude takové na kuchyň „těžké“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
2.7.13 18:03

@gabriela82
Ja mam bily mat (uz tu byla, nevybirala jsem), driv jsme meli bily vysoky lesk a teda ten lesk byl lepsi :nevim: Na uspineni tak na stejno a na cisteni byl lehci ten lesk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
2.7.13 18:03

@maffi - mají vaši tu vanilku v lesku nebo matu? Nevíš prosím jestli třeba nenadávají na tu údržbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
2.7.13 18:04

@Vivana já mám korpus linky třešeň nebo calvados, už přesně nevím :think: :nevim: podlahu mám dlažbu ve stejné barvě a ty dvířka mat vanilku.

• Citovat
  • Nahlásit
11132
2.7.13 18:06

@Vivana
Tak celou kuchyn v olsi a k tomu podlaha ve stylu plovoucky, to bych nedala urcite. Podle me se to bude bit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
2.7.13 18:16

Mám vanilku lesk a v pohodě nemusím to pořád leštit a vypadá to skvěle:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat