Kuchyně s montáží zdarma Möbelix - vyplatí se?

9.10.19 21:31

Kuchyně s montáží zdarma Möbelix

Zdravím, v Möbelixu teď mají montáž kuchyně zdarma. Chci se zeptat, jestli nevíte, zdali se to vyplatí. Jestli pak třeba nešetří na kvalitě kuchyně nebo jestli to není jen reklamní trik a třeba o tolik stejně zdraží tu kuchyni. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2022
9.10.19 21:35

Nevím jak kuchyň, ale většinu nábytku co sme od nich měli byl spíš levnej šunt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 21:42

@leelafry Řešili jsme to před pár dny. Šli jsme do Oresi a Mobelixu. Nakonec nám kuchyně vyšla levněji v Oresi a to i s dopravou a montáží. Kvalitně mi přijde i trochu lepší ale nejsem expert. Takže za mě je to jen marketingová lež. Spíš mě to odradilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 21:46

@leelafry tu montáž zdarma tam mají už minimálně 4 roky :mrgreen: já si ji tam kupovala a před rokem si ještě nechávala další část přidělat (taky s montáží a dopravou zdarma :lol:). Kvalita mi přijde v pohodě, zatím vše drží, nemám žádnou výtku. Podle mě zaleží, kterou kuchyni si vybereš. U těch nejlevnějších těžko říct, jaká to bude kvalita… Tchyně si nechala ve stejnou dobu, jako já, dělat kuchyň od truhláře a kvalita bych řekla srovnatelná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.19 21:55

@leelafry Máme kuchyň z xxxlutz, dražší sestra Mobelixu a kuchyně je už 10. rokem stále parádní. Dokonce nám udělali i atyp, se kterým jsme měli vsude (dokonce i u oresy, Schmidt apod. ) problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
989
9.10.19 22:20

Brácha má z moebelixu, cca dvakrát dražší než naše IKEA. Ošklivá určitě není, ale ty materiály jsou o třídu horší, navíc bez dodelavek, o které se jim to ještě prodraží. Čekali dva měsíce na dodání a teď třeba ještě nemají jedny dvířka, nejsou schopni je dodat už 9 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 22:30
@Anonymní píše:
@leelafry Máme kuchyň z xxxlutz, dražší sestra Mobelixu a kuchyně je už 10. rokem stále parádní. Dokonce nám udělali i atyp, se kterým jsme měli vsude (dokonce i u oresy, Schmidt apod. ) problémy.

díky, ale ptala jsem se na tu dopravu zdarma. Ne na to, kde koupit kuchyni jinde :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2956
10.10.19 05:36

@leelafry vsak montaz a dopravu si zaplatite v cene te kuchyne, ze zacatku to maji predrazene jak hajzl. A brat minimalne stred co maji, ty nejlevnejsi dlouho nevydrzi. My jsme nakonec dali prednost malemu studiu, kde lepsi kvylita vysla jeste levneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama