Kuchyně Siko, Oresi nebo Gorenje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzNovot
Nováček 3 příspěvky 20.01.19 21:38
Kuchyně Siko, Oresi nebo Gorenje?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Právě vybíráme kuchyň a nemůžeme se rozhodnout mezi Oresi, Gorenje nebo Siko. Cenově je to podobné, nevíme ale, která kuchyň bude kvalitnější. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji moc za radu.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3469 příspěvků 20.01.19 22:07

Oresi tragédie, kuchyň 2,5m,několikrát urgováni, že chybí spousta montážního materiálu a jedna dvířka chybně odýhovaná. Polská výroba :nevim: Já bych šla jedině do kuchyně od truhláře, vyšla nás na úplně stejné peníze, jako z těhle firem.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10245 příspěvků 20.01.19 22:09

@ZuzNovot Od truhláře :) Vychytal nám neskutečné věci, abychom fakt využili každý centimetr… to s typizovanými skříňkami nejde.

Jinak kamarádka má už několikátou od Oresi a jsou celá rodina spokojení, ale nevím, kterou mají tu řadu - nemyslím, že by měli tu nejlevnější. Já kdybych šla do typové, asi zvolím IKEA.

Rashaa
Kecalka 124 příspěvků 20.01.19 22:15

Souhlasím s @Aduš8. Určitě od truhláře. Srovnatelná cena, nesrovnatelná kvalita.

ZuzNovot
Nováček 3 příspěvky 20.01.19 22:31

Tak to abychom nakonec začali shánět truhláře… :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 22:35

Kamaráda ma oresi. Je naprosto luxusní. Je ale pravda, že měla problém s myčkou. Ja mam kuchyň od truhlaře a nemůžu si stěžovat. Určitě bych zase zvolila řemeslníka. Jde o kvalitu o přístup, cenu atd… Hlavně poradi a ví co dělá.

Medičkaa
Kecalka 273 příspěvků 11 inzerátů 20.01.19 22:53

Také se přimlouvám za šikovného truhláře, byli jsme s prací naprosto spokojení a kuchyně slouží skvěle! A ani to nestálo o tolik víc, hlavně máme atypickou kuchyň a ta na míru mnohem líp využívá ten prostor!

MP Janka
Povídálka 33 příspěvků 21.01.19 10:19

Jestli jsi někde poblíž Prahy, tak zkus Kuchyně Smart. A nebo Moebelix není špatný. V Oresi jsem byla pro návrh a děs a bída… Já bych si to v IKEA plánovači navrhla lépe. Pomoc s výběrem barev a materiálu nula. Tady máme vzorky, šup šup si vyberte, honem návrh a nazdar. Nedej bože, když máte takový požadavek, jako je digestoř na určitém místě, protože tam je komín…
A cenově jsou všechny 3 uvedené kuchyně na tom podobně.

Ju21na
Kecalka 341 příspěvků 21.01.19 11:56

Jsem pro truhláře. Nesrovnatelna kvalita, poradí, spousta času na vybrání dekoru, řeknete si, co kde chcete mít, v jaké výšce, on sám ze zkušenosti poradí, spousta vychytávek a cena srovnatelná.

iwinek
Kecalka 206 příspěvků 21.01.19 12:02

Právě stavíme domeček a vybíráme kuchyň. Na internetu jsem si našli inspiraci, v domě změřili, pak nakreslili zhruba na papír a teď s tím půjdeme k truhláři co nám k tomu řekne (doporučí, upraví). Upřímně by mě ani nenapadlo to řešit jinde než u nějakého šikovného truhláře.

Nimie
Nadpozemská drbna 26954 příspěvků 22.01.19 08:59

Truhláře :mrgreen: ideálně někoho vyzkoušeného, někoho koho znáš, protože oni taky ne všichni mají správné postupy a precizní práci. Jinak mám zatím asi nejlepší zkušenost s kuchyňským studiem Čáp a prý SYKORA má výborné kvalitní kuchyně. Problém je, že průměrná cena za linku bude na 3 násobku oproti dobrému truhláři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >