Kuchyně - z jakého materiálu je nejlepší?

38
19.11.15 19:53

Kuchyně - z jakého materiálu je nejlepší?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat z jakého materiálu je nejlepší kuchyně? Nebo tedy pro jaký materiál jste se rozhodli Vy?

Děkuji Vám za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 20:06

Pokud nezvolite masiv, tak vsechny kuchyne se delaji z drevotrisky, jde o to jaka technika/ folie je na ni nalepena… Lesk, imitace dreva atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
19.11.15 20:08

Máme dřevo a desku a podhledy kámen. Plus atypický tvar kuchyně - půlkruh :) Jsem spokojená moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.11.15 20:09

@H8N2O4S a mohu se zeptat od jaké firmy kuchyň máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49117
19.11.15 20:12

Material ceho? Korpusu skrinek (lamino, masiv), dvirek (masiv, lamino, foliovana MDF dvirkovina…), pracovni desky (lamino, masiv, kamen prirodni nebo umely, corian…). Kazde ma sve vyhody a nevyhody, at uz cenove, tak z hlediska narocnosti vyroby a moznych uprav, odolnosti mechanicke i vuci vlhkosti, esteticke… Dalsi kapitolou pak je kvalita zvoleneho kovani, u dvirek i supliku, moznosti drateneho programu. Na vysledne cene kuchyne se to vsecko muze projevit velmi dramaticky a dost tezko se da rict, co je jednoznacne nejlepsi, taky se v tom odrazi osobni vkus. Takove ty bezne kuchyne stredni tridy byvaji hodne casto v kombinaci lamino na korpusy, foliovana dvirkovina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
19.11.15 20:15
@km150 píše:
@H8N2O4S a mohu se zeptat od jaké firmy kuchyň máte?

http://www.galeriaosswald.de/5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
19.11.15 20:21

Mám drevo, dělanou na zakázku, dneska bych volila určitě lamino!!! Je určitě jednoduší údržba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 20:59

Máme masiv, teď novou do nového bytu. Vlastně do bytu, kde jsou krásné dřevěné trámy, podlaha, dveře, okna nebylo nic jiného na výběr, styděla bych se sem dát lamino nebo nějakou leštěnou nádheru.
Dělal nám jí náš známý truhlář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.11.15 21:02

@radkka a máte na něj kontakt nebo webové stránky ten truhlář? Pokus jste s jeho prací spokojená :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.11.15 21:14
@km150 píše:
@radkka a máte na něj kontakt nebo webové stránky ten truhlář? Pokus jste s jeho prací spokojená :).

Web nemá, on je to už starší pán a dělá takhle pro známé, zákazníky, kteří se k němu vrací apod..už je to spíš jeho koníček, než práce. Mám na něj jen osobní číslo, tak se ho asi spíš zeptám, jestli ti ho můžu dát a zítra bych ti to poslala, jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.11.15 21:18

@radkka ju ta k to je mi blbí ho takto obtěžovat. Ale jste hodna :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama