Reklama

Kuchyňka a panenka Babyborn ve dvou letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 394 příspěvků 07.01.17 15:58
Kuchynka a panenka Babyborn ve dvouch letech ?

Ahoj holky mám dvě otázky. Moje dcera bude mít za týden dva roky a přemýšlím, že jí koupím kuchyňku, ale nevím, jestli to pro ni ještě není moc brzo, aby z toho vůbec měla rozum, jestli nepočkat až za rok, jak se hrají vaše dvouleté děti s kuchynkou jde to nebo jsou to vyhozené peníze? Aby si s tím třeba dvakrát nepohrála a pak se ty věci neválely všude po bytě bez povšimnutí. Jak si s tou kuchynkou hrajete v tomto věku?

Dále se chci zeptat na panenku Babyborn co čurá, kaká a tak. Není to na ni moc brzo? Máte ji některá už v tomhle věku? Jak si s ní hrajete?

Díky za odpovědi :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Reklama

Reakce:

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 07.01.17 16:02

Na panenku Babyborn je brzo ale pokud si hraje s miskama a dozama, ruzne micha, presypava atd. tak si s kuchynkou vyhraje taky ji budeme kupovat k 2 narozeninam :)

cverunka
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 07.01.17 16:05

Tak to se přikláním spíše k té kuchyňce. Je vděčná. Dcera jí také dostala ve 2 letech a je to hračka fakt na dlouhou dobu, neomrzí. Čurací panenka je v tomto věku pro ni asi brzo. Hlavně budeš mít všude mokro a budeš pořád asistovat. Já dala kuchyňku do kuchyně a dcera vařila se mnou, zabavila se, byla pohoda.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 07.01.17 16:05

Kuchyňka je bezva, normálně v tom „vařili“ :nevim:

Čůrací a kakací panenku bych nepořídila nikdy :mrgreen:
Ve dvou letech měla Majda obyč panenku s hadrovým tělíčkem a plastovou hlavou/končetinama.
Teď má Chou-Chou, tu obyč si tahá mladší.

scentini
Závislačka 3398 příspěvků 07.01.17 16:16

Kuchynku dostala dcera min. vanoce. Mela 20 mesicu a hraje si s ni denne do ted. Babyborn dostala ted a taky ma radost.

mamoch
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 07.01.17 16:23

Mám dvouletou vnučku, kuchyňku s hrnci dostala k narozkám a k tomu různé krájecí„zeleniny a ovoce“, k vánocům nádobíčko - hraje si s tím moc ráda denně. Super je dřevěná pizza s nalepovacími / suchý zip/ věcmi. Baby born jsem vyhrála i s kolíbkou, ale na to je malá, bude to dárek ke 3. narozkám. Zatím ji staří jednoduchá panenka..

Baara2014
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 16:24

Kuchynku doporucuji a jak pise pani vyse, je super ji mit ve Vasi kuchyni. Ale na Babyborn je brzy. My ji ted dali dceri k Vanocum, jsou ji 2 a 8 mes. a v rijnu se ji narodila sestricka. Od te doby porad tahala panenku, chtela ji krmit, prebalovat atd., tak jsme ji koupili, aby mela taky curaci, papaci miminko a od Vanoc jestli ji mela v ruce 3×. Takze ocekavani obrovske radosti se zas az tak nekonalo :D Jen ji vzdycky svlikne do naha a kdyz ji chce krmit aby curala, tak je voda vsude :D

oliš
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 07.01.17 16:42

Kuchynku doporučuji, pokud ráda „vaří“.Dcerka ji dostala k vánocům těsně, před dvouletými narozeninami a nekecám, má ji doted v pokoji, denne si s ní už teda nehraje, ale je pořád celá. Bude ji za měsíc osm. Babyborn je na dvouletou docela těžká, těžko si ji bude sama oblékat apod.

Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 07.01.17 16:52

To si děláte legraci? :lol: syn ma kuchyňku cca od roka a ve třech letech jej stále ještě neomrzela. Mám dojem, ze rady vaří téměř všechny děti. Za mně: jdete do toho

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 07.01.17 16:56

Dcera (dva roky měla v listopadu) má kuchyňku asi od 1,5 roku, dostali jsme od známých použitou a hraje si s ní jak kdy, momentálně tak jednou týdně vytáhne moje hrnce, struhadlo, lis na česnek a vaří, ale že by to byla top hračka na zabavení, to ani ne. Kuchyňku máme taky v kuchyni, má k tomu spíš míň příslušenství, ale skromný základ tam má a vaří s kaštany, korálky, zvířátky:-).

U nás letí plastelína Play doo (tu chce fakt denně a klidně hodinu tvoříme), obyč panenka a kočárek (kočárek má od Vánoc, tak možná ji to časem přejde) a duplo (taky klidně hodina denně). Pak tancování, zpívání, malování… všechny ostatní hračky máme jen na zpestření a baví ji spíš chvilku.

Kriss Tina
Závislačka 4737 příspěvků 07.01.17 17:00

Panenku neporadim, ale na tak drahou jako je baby born se mi zda brzo, ale kuchynka je super, malej ji dostal k vanocum (je mu 21 mesicu), porad mi chtel pomahat kdyz varim tak si ted vari sam, obrovsky nadseni :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama