Kuchyňka Little tikes nebo ikea, zkušenosti

12607
6.4.16 12:20

Kuchynka Little tikes nebo ikeacka zkusenosti

Zdravím, nemůžu se rozhodnout s kuchynkou pro 2letou k narozeninam.
Původne jsem chtela tu ikeackou, ze by se hodila do pokojiku a vubec je to kvalitni drevo, takze by prezila vsechno a dlouho..jak jste s ni spokojene? Aq ta plysova zelenina je k necemu, nebo je lepsi koupit krajeci plastove s prkenkem..?
A ted narazila na tuto http://www.sparkys.cz/…char-cervena byla jsme zasadne proti plastu, ale tahle se mi celkem libi, ze ma ty zvuky a je dost velka. Dcerka co hraje to miluje :lol:
Zajimalo by mne, zda se da primontovat ke zdi, aby na ni nespadla, kdyby ji na sebe nejak stahla, nedovedu si predstavit jak ten plast bude stat na koberci na nozickach.. :nevim: a vydrzi neco? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50169
6.4.16 12:26

Z touhle primo zkušenost nemam, ale videla jsem jich plastovych dost a… drevo je proste drevo (mame Ikea). Leze po tom, paci dvířka, praska s nima… a kuchyn drzi. Plastak je proste uz na dotyk o necem jinym, ta dvířka drzi v plastovych pantech, je to lehoucky… ale zas je to barevny, takze deti nadseny, rodice mene, vydava to zvuky, deti nadseny, rodice méně.
Plysovou Ikea zeleninu mame a je fajn, ja proste ten plast nejak nerada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
6.4.16 12:34

Meli jsme plast a mame ikea drevenou. A lepsi je drevena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
6.4.16 12:59

Vzala bych ikea kuchynku, ale k ni to plastové krajeci ovoce - s tím si děti ve školce fakt vyhráli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5536
6.4.16 13:08

Máme plastovou doma, teda jinou, ale je to hrůza, je to moc lehké, pořád se to nějak klátí, dvířka nedrží, v troubě jsou dva rošty, ty pořád padají, je to takové aušusové. Dostali jsme zadarmo, tak ji má dcerka jen na ozkoušení, pokud projeví zájem více si s kuchyňkou hrát (zatím jsou jí 2,5 roku), tak bych raději dřevěnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nesinka
6.4.16 13:16

Tak samozrejme drevo je hezci a vydrzi vic, ale zejmena co se tyce funkcnosti, vezmete nejakou, ktera ma i volnou pracovni plochu. Mame tu ikea, ale stejne vedle ni musi mit stolek, aby nemusela varit na tech plotynkach. Vetsina kuchynek se dela bez pracovni plochy a nejak nechapu, co ti navrhari tim mysli, co tam to dite bude delat :nevim: takze my mame ikea, vedle stolek, tezka je dost, na dite nespadne, dobry. Priste bych ale koupila nejakou s pracovni plochou, klidne priplatila penize, je to hracka na spoustu let.

• Nahlásit
  • Citovat
5536
6.4.16 13:25

To je pravda, je tam vždycky dřez a sporák, že?

To je dobré vědět, až budem kupovat tu dřevěnou:-).

Našla jsem s prac. plochou třeba tuto:
http://www.drevenedomecky.cz/…-Extra-white

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
6.4.16 13:51

@lucynka25 máme ikeu, ale že by to bylo nějak extra kvalitní dřevo, to taky ne. Je to tenoučké jak papír :mrgreen: Nicméně máme ji od vánoc a nic jí není, není ani nijak obouchaná nebo tak, věřím tomu, že vydrží. Máme ji pro tříletou a nožičky na té nejnižší pozici, takže fakt vydrží.
Máme k tomu ty hadrové potraviny, za mě je to fajn, malá si skládá sendvič, hrozně se jí líbí ten salát, kde může utrhávat listy atd, hraje si s tím celkem často. Plastové krájecí ovoce a potraviny máme taky, ale to se bohužel ztrácí, takže jich máme spoustu už jen polovičních :roll:

Plastovou kuchyňku máme venku u domečku, ale domů bych ji nechtěla. Líbí se mi, že ta ikea je hodně neutrální, však už o nádobíčko a další věci jsou barevné, nutně to tam nemusíme mít jak u papoušků, že :mrgreen:

Ale myslím, že tu ikea už koupíš jen v bazarech, ikea už ji přestala vyrábět, co jsem se doslechla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
6.4.16 13:56
@Fazulina píše:
To je pravda, je tam vždycky dřez a sporák, že?

To je dobré vědět, až budem kupovat tu dřevěnou:-).

Našla jsem s prac. plochou třeba tuto:
http://www.drevenedomecky.cz/…-Extra-white

my budeme dodělávat tu pracovní plochu k boku té ikea kuchynky jako je to na tvém odkazu :) původně jsem chtěla jen sklápěcí stolek, nakonec jsme to vymysleli trošku jinak, ale snad to funkční bude.
Koukni na pinterest nebo google obrázky, ona se dá ta ikea kuchyňka docela dobře „vytunit“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
6.4.16 14:26

Asi jo, presvedcily jste me :lol: zustanu u te ikeacke :jazyk:
snad bude mit radost
@Moise mas tu zeleninu z ikei ten kosicek? To ani nevim, ze je to trhaci.. 8o to by bylo jedine dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
6.4.16 14:45

@lucynka25 máme ten červený nákupní košíček a takovou šedý placatý

http://www.ikea.com/…ts/10185748/

tam je právě ten trhací salát na suchý zip, kouká tam :)

Pak máme ještě toto - http://www.ikea.com/…ts/20130166/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18178
6.4.16 15:01
@Moise píše:
Ale myslím, že tu ikea už koupíš jen v bazarech, ikea už ji přestala vyrábět, co jsem se doslechla

Nastesti ji uz zase maji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
6.4.16 15:16

A maji jeste jednu a levnejsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
6.4.16 15:24
@Cuddy píše:
Nastesti ji uz zase maji :)

jj, teď koukám :palec:
tak asi měli jen výpadek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
6.4.16 16:58

Než nakoupíte kuchyňku, podívejte se ještě, na kuchyňky pro děti v našem bazaru. Třeba najdete ještě nějaký doplněk za dobrou cenu :)

Přejeme krásnou oslavu druhých narozenin :kytka:

za Tým eMimino,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama