Kuchyňská linka bez horních skříněk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy2111
Nováček 5 příspěvků 01.09.18 10:49
Kuchyňská linka bez horních skříněk

Holky, předěláváme kuchyň a chtěli bychom udělat rohovou kuchyňkou linku bez horních skříněk (klasická malá paneláková kuchyň). Nemáte nějaké tipy, kde takovou linku pořídit? Něco podobného co si představujeme jsem našla v ikei ( https://www.ikea.com/…183_come02a/ )
ale chtěli bychom porovnat ještě u někoho jiného. Toto je zatím první kterou jsme našli podle našich představ… Popř jestli jste si takto podobně linku sestavovali sami, tipy kde a jak, děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 01.09.18 10:58

My zkoušeli zadávat v Oresi. Máme jen takové ty nízké obdélníkové, protože jsem nic jiného nechtěla. A pak jsme nakonec šli k truhlářovi, který udělal za stejnou cenu jako v Oresi. Zkoušela jsem i sestavit v Ikei, ale prostě musíš mít přesné rozměry jinak atypy jsou problém. Takže to nakonec máme od truhláře a vyšlo to stejně jako v tom Oresi.

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 01.09.18 11:10

Urcite v kazdym studiu muzes koupit jen spodni skrinky.. Kdyz nechces kupovat v baumaxu apod. Ty jejich sestaveny kuchyne tak si myslim, ze jen spodni skrinky sezenes uplne vsude..
My teda mame kuchyn ikea i s hornima skrinkama, ale nebyl by problem vzit jen spodni

Aspera
Generální žvanilka 20788 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 11:13

Taky jsme koukali v Oresi a pak jsme skončili u truhláře. Cena byla o trošku vyšší, ale máme tu blbé rohy ( nejsou 90°) a truhlář to vyřešil, že to není vidět, to by oresi nezvládli. A když jsem viděla jak truhlář tu linku sestavoval, tak bych do toho sama nešla. Voda je potvora a jak to není pořádně zadělané tak to začne blbnout.
A osobně bych nějaké horní skříňky chtěla. Už vidím jak z těch polic nějaké hrnky delší dobu nepoužiju a budou plně prachu a budu je před použitím vždy omývat. Stačí mi háčky na náčiní jak je něco míň používané je to zaprášené.

Andy2111
Nováček 5 příspěvků 01.09.18 11:31
@a12 píše:
Urcite v kazdym studiu muzes koupit jen spodni skrinky.. Kdyz nechces kupovat v baumaxu apod. Ty jejich sestaveny kuchyne tak si myslim, ze jen spodni skrinky sezenes uplne vsude..
My teda mame kuchyn ikea i s hornima skrinkama, ale nebyl by problem vzit jen spodni

U Ikey nebyl, to vím. Chtěla jsem právě vědět, jestli jde někde rovnou koupit celá sestava u někoho jiného. Psala jsem do několika obchodů a bylo mi řečeno, že prodávají sestavy jak jsou na obrázku,že prej je pak mám zlikvidovat, že ty kuchyně nejsou až tak drahé :mrgreen: :nevim: což sorry, ale my předěláváme koupelku, záchod, jádro a rovnou kuchyň a teda nemám na takového vyhazování peněz. Úplně do breku mi bylo jak mě ten jeden setřel a nejsem člověk co se umí ozvat.. :oops:

Aspera
Generální žvanilka 20788 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 11:56

V oresi neměli problém prodat jen spodní skříňky. Já jsem teda v návrhu pár vrchních měla, ale ne po celé lince.

mi.anetka
Kecalka 327 příspěvků 01.09.18 11:59

Máme německou Nobilia kuchyň, prakticky 90% kuchyně jsou jen spodní skříňky. Jeden roh nám taky tak úplně nevyšel kvůli stříkané omítce a u nich nebyl problém, vyřešili to bezvadně.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 01.09.18 12:06

ja ti teda do toho nemám co kecat, ale ty otevřené police si poradně promysli - v kuchyni, kde se vaří, se usazuje mastný prach a to klade vyšší nároky na uklid. hladké plochy jen setres a je to, ale police s věcmi budeš uklízet dlouho. vlastní zkušenost. :?

a12
Vesmírná mluvilka 32198 příspěvků 01.09.18 12:09
@Andy2111 píše:
U Ikey nebyl, to vím. Chtěla jsem právě vědět, jestli jde někde rovnou koupit celá sestava u někoho jiného. Psala jsem do několika obchodů a bylo mi řečeno, že prodávají sestavy jak jsou na obrázku,že prej je pak mám zlikvidovat, že ty kuchyně nejsou až tak drahé :mrgreen: :nevim: což sorry, ale my předěláváme koupelku, záchod, jádro a rovnou kuchyň a teda nemám na takového vyhazování peněz. Úplně do breku mi bylo jak mě ten jeden setřel a nejsem člověk co se umí ozvat.. :oops:

No to jsou prave ty Jejich sestaveny kuchyne a prodavaj to jako celek to ti neprodaj Jen spodni, Co by S tema horníma pak dělali :lol: ale všude kde si můžeš sestavit svoji kuchyň ti je normálně prodaj.. To oresi, xxxlutz, mobelix atak…

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 01.09.18 12:17
@Aspera píše:
Taky jsme koukali v Oresi a pak jsme skončili u truhláře. Cena byla o trošku vyšší, ale máme tu blbé rohy ( nejsou 90°) a truhlář to vyřešil, že to není vidět, to by oresi nezvládli. A když jsem viděla jak truhlář tu linku sestavoval, tak bych do toho sama nešla. Voda je potvora a jak to není pořádně zadělané tak to začne blbnout.
A osobně bych nějaké horní skříňky chtěla. Už vidím jak z těch polic nějaké hrnky delší dobu nepoužiju a budou plně prachu a budu je před použitím vždy omývat. Stačí mi háčky na náčiní jak je něco míň používané je to zaprášené.

No my v Oresi zase měli problém v tom, že jsme měli domluvené spotřebiče jinde a svoje a ty už nám odmítli namontovat, a když bychom si to dělali sami, tak bychom zase zrušili záruku, takže bylo v

Andy2111
Nováček 5 příspěvků 02.09.18 08:23
@Marie432875 píše:
ja ti teda do toho nemám co kecat, ale ty otevřené police si poradně promysli - v kuchyni, kde se vaří, se usazuje mastný prach a to klade vyšší nároky na uklid. hladké plochy jen setres a je to, ale police s věcmi budeš uklízet dlouho. vlastní zkušenost. :?

Fakt? Mě se to strašně líbí, ale strašně moc…takový venkovský styl..A říkala jsem si, že když bude dobrá digestoř… :think:
Zkusím napsat do Oresi pro návrh…

LennyL1
Kecalka 399 příspěvků 02.09.18 08:24

Myslím, že je vždy lepší udělat to na míru od truhláře. Ještě že mám jednoho doma :lol:

zrcadlo
Kelišová 6869 příspěvků 02.09.18 08:36

@Andy2111 Měla jsem jednu dobu v podnájmu kuchyň s policema a bylo to fakt peklo. Kuchyň vypadala pořád jako neuklizená, protože ať člověk chce nebo ne, tak k jednotnému servisu má ještě spoustu jiných hrníčků, misek apod., a ten barevný mišmaš pak vypadá v otevřených policích blbě. Nebo tedy pro moje oko, otevřené police má třeba Monica v seriálu Přátelé, a já jsem nikdy nepochopila, jak může mít úchylku na uklízení a kuchyň takovou, jakou má.
A když jsem si třeba dva týdny nevzala jeden kousek nádobí, tak jsem ho musela před použitím umýt, protože na něm prostě byla vrstva bordelu.

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 02.09.18 08:45
@zrcadlo píše:
@Andy2111 Měla jsem jednu dobu v podnájmu kuchyň s policema a bylo to fakt peklo. Kuchyň vypadala pořád jako neuklizená, protože ať člověk chce nebo ne, tak k jednotnému servisu má ještě spoustu jiných hrníčků, misek apod., a ten barevný mišmaš pak vypadá v otevřených policích blbě. Nebo tedy pro moje oko, otevřené police má třeba Monica v seriálu Přátelé, a já jsem nikdy nepochopila, jak může mít úchylku na uklízení a kuchyň takovou, jakou má.
A když jsem si třeba dva týdny nevzala jeden kousek nádobí, tak jsem ho musela před použitím umýt, protože na něm prostě byla vrstva bordelu.

K tomu bych ještě dodala, že když máš plynovej sporák, tak v té kuchyni opravdu tak nějak mastno je. Takže to na těch policích je opravdu humus.

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 02.09.18 08:46
@Andy2111 píše:
Fakt? Mě se to strašně líbí, ale strašně moc…takový venkovský styl..A říkala jsem si, že když bude dobrá digestoř… :think:
Zkusím napsat do Oresi pro návrh…

Ona digestoř nic moc neřeší a když, tak musí být opravdu dobře vyvedená, což v paneláku moc nejde :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >