Kuchyňský dřez bez přepadu, ano či ne?

425
18.2.21 09:10

Kuchyňský dřez bez přepadu, ano či ne?

Ahoj holky, potřebuju poradit, máte v kuchyňském dřezu přepad? Já ho nikdy neměla, ani rodiče v nové kuchyni ho na granitovém dřezu nemají, ale teď si volala do eshopu s granitovými dřezy a pán mi ho doporučil, že je to lepší… Tak nevím? Poraďte prosím, moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3199
18.2.21 09:19

Ja ho mam. Za me lepsi kdyby dite pustilo vodu a zapomnelo vypnout. Co je zbytecne je extender na uzavirani vylevky. Cca za dva roky se to rozbilo jak nam tak u rodicu. Nove je strasne drahe. bnejlepsi to zacvakavaci rucne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
18.2.21 09:24

Já ho nemám a nikdy jsem nepotřebovala. Kdyby se nějakým zázrakem někomu povedlo zavřít výlevku a nechat puštěnou vodu, přeteče vedle do odkapávače, ve kterém je kanálek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
18.2.21 09:30

Kuchyňský dřez bych teda bez přepadu nechtěla. Aspoň teda mřížky v tom odkapávači.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8304
18.2.21 11:51

Já mám dřez s přepadem, ale neuvědomuju si, že bych to někdy využila. U umyvadla v koupelně ano, to je menší a děti si v něm občas hrají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
18.2.21 12:08

Ne a nikdy jsem ho neměla, malého hlídám a defakto v ruce se u nás oplachuje minimálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36445
18.2.21 12:10

Když je dřez s přepadem a potřebuješ ho vyčistit zvonem, musíš tu díru ucpat, jinak zvonuješ naprázdno, bez odporu, a nevyčistíš nic. Když je dřez bez viditelného přepadu, taky to zvonuje naprázdno, takže to zjevně vždycky nějaký větrací otvor má, nevím kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
18.2.21 12:17

Mám a do nové kuchyně chtít nebudu. Rejpat se v tom kvůli čištění je o vztek. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat