Kuchyňský robot bosch mum48R1

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 23.12.17 18:21
Kuchyňský robot bosch mum48R1

Ahoj,
Mám tento robot a chci ze zeptat těch co ho mají jestli utáhne uhnetat těsto na vanocku chleba rohlíky má 600w? Moc díky
Přeji pěkně vánoce

Reklama

Reakce:

mission84
Kecalka 391 příspěvků 23.12.17 19:55

Ahoj, kupovala jsem si ho tento měsíc. Vanocku jsme tam tedy nedělala, ale těsto na linecky, rohlíčky atak a vždy ze dvou dávek a utahl to v pohodě. Nebala bych se v tom dělat těsto na vanocku.

ugluk
Hvězda diskuse 41845 příspěvků 23.12.17 20:13

Ano, chleba (kváskový) v tom peču 2-3× týdně už rok, těsto na dvě velké poctivé kváskové vánočky utáhnul dnes, hnětl v kuse skoro půl hodiny. Taky veškeré vánoční cukroví.

Lenka828282
Kecalka 136 příspěvků 23.12.17 20:16

Mam tento robot ale v bily barve uz 7 let, a je naprosto perfektni. Delam v nem veskere testo, knedliky, vanocky, cukrovi, proste vse. A fakt drzi, opravdu jedu uz osmy rok.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 23.12.17 21:01

Mám ho (v bílé barvě 4) roky. Uhněte těsto bez problémů ;)

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 23.12.17 22:37

Tak zkoušku ustal uhnete vanocku z 500gmouky těsto mělo dohromady přes 1.5kg

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 23.12.17 22:45

@Maryškajana Mám jiný, starší a obyčejnější typ a kynutá těsta dělám jen v něm. Linecké a tomu podobné jsem si zatím netroufla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama