Kuchyňský robot, který zvládne vše

Anonymní
12.3.20 10:21

Kuchyňský robot, který zvládne vše

Dobrý den holky, ženy..
Mám dotaz, nebo spíš prosím o radu. Ráda bych si koupila do kuchyně kuchyňský robot a jelikož je to pro mě docela drahá záležitost, chtěla bych nějaký, který dokáže opravdu vše. To znamená, že je nutné aby uměl strouhat syrové brambory na bramboráky, mlet maso, hnětat jakékoli těsto případně i sloužil jako mixér a odšťavňovač. máte doma nějaký, který toto vše zvládne a jste spokojené? Hodily by jste mi sem prosím nějaké rady, typy na takové roboty? Scháním už opravdu dlouho, ale budu se raději řídit podle vašich rad. :) Předem děkuji! :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3266
12.3.20 10:24

Asi cokoliv s cenovkou 15 tis +.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 10:47

TM 6, ten umí úplně všechno i vařit, smažit…! koukni na net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
12.3.20 10:50

Já mám Eta Gratus max a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12224
12.3.20 10:55

Ja mam od Sencoru a tohle všechno umí. Spokojena jsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3877
12.3.20 10:56

Mam Eta Gratus, bez nej uz si to neumim predstavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
12.3.20 11:31

Já mám Kenwood KM280 a vše tohle umí a je boží :mrgreen:
Je tedy už starší, asi 6 let, ale tehdy ho mužský vychytal v akci za 7tis, tak teď určitě bude nějaký inovovaný model :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6139
12.3.20 12:15

Nedám dopustit na KitchenAid, ale je za ranec. Máme a ségře jsem vytipovala levnější Bosch MUM4. umí skvěle vše, co požaduješ, akorát mlýnek na maso je k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 12:50

Já mám eta gratus a jsem spokojená, bez něj bych nežila, jelikož neustále peču chleba a pečivo a taky při zavařování je to pomocník když je třeba nastrouhat zeleninu atd. Je skvělý na všechno, dokonce se k tomu dá dokoupit mlýnek na těstoviny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 13:02
@Ba-stet píše:
Nedám dopustit na KitchenAid, ale je za ranec. Máme a ségře jsem vytipovala levnější Bosch MUM4. umí skvěle vše, co požaduješ, akorát mlýnek na maso je k ničemu.

Jak k ničemu? To je u mě v kuchyni momentálně asi nejvytizenejsi nástavec. ;) A také mám toho sameho Bosche.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6139
12.3.20 15:05
@modravlocka píše:
Jak k ničemu? To je u mě v kuchyni momentálně asi nejvytizenejsi nástavec. ;) A také mám toho sameho Bosche.

Fakt, jo? Mam v rodině a okolí pět kusů a každý se s tím jen vzteká… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 19:59
@Ba-stet píše:
Fakt, jo? Mam v rodině a okolí pět kusů a každý se s tím jen vzteká… :think:

Tak ať si nabrousí ten kulatý nožík, to mi pomohlo. :lol: Jako kdyby měl ten robot silnejsi motor, urcite by to šlo o kapánek lépe, ale pro domácí použití mi i tak vyhovuje. Kilo masa dá s přehledem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.20 07:41

Já mám Boschch Mum 5 a byla jsem s ním spokojená velice, na běžnou kuchyň stačí. Začala jsem teď ale péct vlastní chleba a chlebové těsto mu dává hooodne zabrat, byť by to měl utáhnout. Takže si to v něm jen předělám a dohnetu v ruce, na všechno ostatní ale perfekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama