Kufr na 2-3 denní služebky autem - velikost?

47091
14.7.15 07:11

Kufr na 2-3 denní služebky autem - velikost?

Muž začal jezdit na služební cesty, autem, jede vždy jen na jednu či dve noci, potřebuje kufr. Nemám moc čas někam jezdit, chci to koupit přes eshop. Dokázali byste poradit objem vhodného kufru? Veze si v něm pyžamo, toaletni potřeby, dvě trika, kalhoty, prádlo. Oblek vozí zvlášť v obalu.

Našla jsem třeba textilní kufr o objemu 37 litrů, za tisícovku, odpovidalo by to mé potřebě?

Pokud koupit v kamenné prodejně, kam se jít podívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2307
14.7.15 07:18

@sovicka1 Ahojky,

my na takove kratke cestovani pouzivame tyto kufry: http://www.sportsdirect.com/…tcase-708042?…
mame jak maly, tak i velky. Maly uz mam asi 10 let, kupovala jsem ho tenkrat v Anglii a porad drzi. Vetsi uz je z letiste atd vic dodelanej. Pokud jsi z Prahy nebo Brna, tak maji i prodejny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
14.7.15 08:21

Z Brna jsem, ale to bych musela mít asi kliku a museli by ho mít zrovna na prodejně, co? :-)

A těch 20 litrů - není to málo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
14.7.15 08:24

@sovicka1 zkus se tam mrknout. Pokazde kdyz jsem tam byla, tak kufriky mely. Chce se to podivat.Mne treba na 2-3 dny staci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
14.7.15 08:46
@sovicka1 píše:A těch 20 litrů - není to málo?

na kratkou sluzebku akorat. ja jen s prirucnim zavazadlem litala na vikendy a to jsem tam napcala i jedny boty. pokud by vetsi kurf nezaplnil, tak bude mit veci na hromade a pomackane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
14.7.15 08:55

Mam toto i na kratke cesty, kdy musim jet letadlem http://www.samsonite-shop.cz/…-20---skydro?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
14.7.15 09:03

Jezdivala jsem s kufrem velikosti kabinoveho zavazadla…pobralo to (spolu s batuzkem s laptopem) i veci na tyden (5 dni), kdyz je dobre reseny, da se tam dat i mene veci a nezmackaji se. Mam taky Samsonite, ma sitku pres viko, tam se da dat obleceni kdyz ho je mene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4096
14.7.15 09:03

Já nevím, ale já jako chlap, co jezdí na služební cesty, bych si ten kufr dokázal koupit sám, třeba po cestě v Olympii nebo kterémkoli jiném obchodním centru. Na 2-3 dny by kabinové zavazadlo mělo stačit, pokud vozí oblek a košile, hodí se ještě pytel na ramínko.
Taky je dobré podívat se na vnitřní uspořádání, což vždycky v e-shopu neposoudíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 09:08

Myslím, že by mu stačil kufr i o menším objemu, když je to na 1-2 noci, je to přece jen chlap :-D nebo třeba nějakou dobře vypadající cestovní tašku pro muže, aby ladila případně i k obleku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama