Reklama

Kufřík na kojenecké potřeby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 06.01.17 16:16
kufřík na kojenecké potřeby

Zdravím,

chtěla bych vás poprosit o zkušenosti. Hledám na internetu něco jako kufřík na kojenecké potřeby. Budu mít mimčo a doma to máme tak trochu složitěji řešené a ráda bych měla všechny potřeby pro mimčo nejlépe v nějakém malém přenosném kufříčku, nijak velikém, ale s přihrádkami a nejlépe, aby zipem otevíratelný po skoro celém obvodu. Mám přebalovací tašku na kočár, ale nesžila jsem se s tím. Chci jej přenášet mezi pokoji a případně pro cestování…

Díky za rady

Reklama

Reakce:

Králičice
Extra třída :D 12966 příspěvků 06.01.17 17:06

@e008 - batoh
https://www.aliexpress.com/…7309809.html?…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama