Kukuřičné lupínky pro 18ti měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 02.01.18 08:04
Kukuřičné lupínky pro 18ti měsíční dítě

Ahoj dámy, chtěla bych poradit jestli kukuřičné lupínky s mlikem - mám na mysli takový to klasický cornflakes bez ničeho přidanyho - by byly vhodné jako snídaně pro batole (ne každý den samozřejmě). Doteď sme snídali ovocnou presnidavku občas s piškoty ale mám pocit že už to princezně nejede tak jako před tím… Případně co dáváte k snídani vy? Chleba rohlík sice ji ale je to párkrát kousnout a pak to rozcupuje :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.01.18 08:43

Ne a ne a ne. Obe dve ty snidane jsou priserne. Co je to za napad, cpat diteti k jidlu jen cukr? po ranu mu hned rozhazet glukozu a nedat mu zadnou bilkovinu!
Jako snidani bych dala kousek kvalitniho chleba, maslo, vejce, zeleninu nebo kousicek ovoce.
Nebo na chleba tucny tvaroh, ci nejakou pomazanku z tvarohu.
Nebo kvalitni syr ci vyjimecne kousek sunky, opet mozno doplnit kouskem ovoce ci zeleninou.
Treba v nedeli kousek domaciho kolace prirodne slazeneho ci croissante, ten ma v sobe alespon kvalitni maslo a obsah cukru nizky.

Příspěvek upraven 02.01.18 v 08:51

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 02.01.18 08:48

Tak když jsem kdysi psala jídelníček malý jedny poradkyni (ohledně jiného problému ale to je jedno) tak mi napsala že je v pořádku, nicméně čekám spíš konkrétní tip nez poučku.

dickys
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 02.01.18 08:51

Já bych klidně dala, jestli ji to chutná.

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.01.18 08:52
@prekvapenana2 píše:
Tak když jsem kdysi psala jídelníček malý jedny poradkyni (ohledně jiného problému ale to je jedno) tak mi napsala že je v pořádku, nicméně čekám spíš konkrétní tip nez poučku.

To me vubec ne[prekvapuje. Staci se podivat, co se prodava jako detska vyziva pro nejmensi :mrgreen: Jinak jsem svuj puvodni prispevek jeste dooplnila o tipy na snidani.

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.01.18 08:53

Jinak lupinky jsou svinstvo nejvetsi. Plne cukru a jeste rakovinneho akrylamidu. Doporucovat to jako zdravou vyzivu muze jen blazen

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 02.01.18 08:54

@dickys
Já to právě ještě nezkoušela ale malá zatím jí všechno…

BloomingGorgeous
Závislačka 2716 příspěvků 02.01.18 08:54

Musim souhlasit s prvnim prispevkem. Je to vysoce prumyslove zpracovana potravina plna cukru. Pokud se ptas na nejakou snidani, tak ok, pokud chces kvalitni vyvazene jidlo, tak ne. Bohuzel.

Ariadne
Echt Kelišová 8673 příspěvků 02.01.18 08:56

Stridala bych sladkou a slanou snidani. Ona nechce lucinu, chleba, sunku atd? Nas je nejedlik, takze snida i rajcata s mozzarelou. Cornflaky treba s jogurtem?

Levandulina
Kelišová 5023 příspěvků 8 inzerátů 02.01.18 08:56

A co třeba vločkovou kaši?

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 02.01.18 08:58

Já to dávám tak od 20 měsíců tak 1× týdně, někdy celý měsíc vůbec. Sní vždy jen pár lžiček, má to jako obměnu. Jogurty mi ráno nejí ani obilninové kaše…Jinak dávám pečivo se sýrem/kvalitní šunkou, máslem a k tomu ovoce. To asi tvoří 90% snídaní. Sladké snídaně nejí. Nejí sladké ani přes den, krom ovoce, takže to nehrotím. Malý má 23 měs.

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.01.18 09:05
@BloomingGorgeous píše:
Musim souhlasit s prvnim prispevkem. Je to vysoce prumyslove zpracovana potravina plna cukru. Pokud se ptas na nejakou snidani, tak ok, pokud chces kvalitni vyvazene jidlo, tak ne. Bohuzel.

Kdyz ono je to tak jednoduche, otevrit jen pytlicky a nasypat na talirek, ze? To clovek rad uveri vsem tem reklamam jak prospesne pro deti to je.

sakota
Kelišová 5436 příspěvků 02.01.18 09:07

@Jana525 tak z tveho vyctu by treba moje dite snedlo pouze sunku a kousek mandarinky. Ale je fakt, ze nesni ani ty conrflaky ani vubec nic jineho. Cimz jen chci rict, ze doporuceni je to super a ja bych se tim fakt rada inspirovala, ale ne kazde dite tohle vsechno ji. (Moje treba neji fakt temer nic a to bych ji strasne rada zivila vyvazenou a kvalitni stravou, ale ona to proste nesni…)

Jana525
Závislačka 4712 příspěvků 02.01.18 09:13

@sakota tak bych mu klidne dala k te sunce a mandarince jeste trosku slehacky ci tucneho tvarohu, jogurtu, tim doplni energii a hlavne takova energie je mnohem zdravejsi nez energie z piskot ci lupinku. A staci opravdu troska, protoze proste tuk ma tech kalorii samozrejme vic.

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 02.01.18 09:14

No děkuji za tipy :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama