Kuličková dráha či postřehová hra BUM DO KRTKA?

Ann
9977
17.10.10 09:11

Už pomalu řeším ježíška a zaujala mě tahle kuličková dráha http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

a tahle postřehová hra http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

nop a teď se nemůžu rozhodnout… nemáte někdo osobní zkušenost? hlavně nevím, jestli ta postřehovka není moc „morbidní“
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3799
17.10.10 09:29

Ahoj,
kuličkovou dráhu má Emi od dvou let a moooc ji vždycky bavila a baví. A nás taky :lol: Se hrou Bum do krtka by to u nás dopadlo tak, že Emi by krtka paličkou po čumáčku rozhodně nevzala, protože „by ho to bolelo“ :lol: :lol: Takže za mě - kuličkovou dráhu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53115
17.10.10 09:40

Letos na veletrhu zkoušela krtka 6ti letá dcera a asi z 20 ran se trefila 2×. Přišlo mi, že čumáčky blikaly celkem rychle a než se zorientovala, kde svítí, už svítil jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
17.10.10 09:58

Tak přesně tuhle kuličkodráhu jsem koupila malému k vánocům taky. A hra BUM DO KRTKA se mi moc líbila a taky jsem si jí vyzkoušela na veletrhu a je fakt,že je to dost rychlé.Myslím,že to ještě nemá cenu. :nevim: :-D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
17.10.10 11:49

My měli podobnou Bum do krtka,ale Chyťte krtka-stejný princip.Malého to nebavilo,muselo se do toho moc mlátit aby to chytlo,blikalo to rychle.Takže já bych už nekoupila.Ta dráha vypadá dobře,ale osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
17.10.10 14:46

Kuličkovou dráhu jsme koupili na vánoce, když Filípkovi byly dva roky. Děsně ho bavila, hraje si s ní dodnes. Takže doporučuju:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
18.10.10 14:01

Jé, taky hlasuju pro kuličkodráhu. U nís jí staví celá rodina. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ann
9977
19.10.10 08:23

Holky, děkuju moc, mám tedy vybráno a zvažuju, že krtka koupíme neteři, je jí pět, tak by mohla být už spokojená a hlavně druhá neteř to má jako hru v mobilu(a všichni prý na tom ujíždí), tak si říkám, aby ji to nebylo líto :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.10 22:21

Ahoj, chtela jsem nejdriv zalozit diskusi, co si myslite o hre Bum do krtka, pak jsem zjistila, ze uz se tu o ni mluvilo, tak chci jen napsat svuj nazor - hra Bum do krtka mi prijde naprosto priserna. Kdyz jsem to uvidela vcera v hrackarstvi, neverila jsem vlastnim ocim. Rozvijet detem postreh stylem ze budou mlatit kladivkem do krtka … 8-o Snad by slo na stejny princip vymyslet neco jineho, nez zrovna zvire.
Nejsem zadna velka citlivka (ani zvirata nechovam :mrgreen: , staci mi se jit podivat do zoo, doma bych nic nechtela) ale toto je na me moc. Pak se lidi divej, ze jsou deti agresivni. Jednou prisla do prace moje kolegyne, ze jeji dcerka prisla ze skoly s brekem, a slozite z ni vydolovala, ze deti ze skoly se „bavily“ tim, ze na strani za skolou kopaly do jezka, az ho ukopaly k smrti. Holcicka z toho byla uplne vyrizena.
Uz ten napis na krabici - smyslem hry je uderit kladivem krtka do cumacku … o to vic, ze v nasich koncinach je KRTEK neco, co se libi snad vetsine deti (ja vim, ze to neni TEN KRTEK :-) ...... no proste, ja nad tim kroutim hlavou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
9.12.10 22:34

Osobní zkušenost sice nemám, ale kuličková dráha je super. V herně jsem viděla něco podobného a dětem se to líbilo, plánuju jednou taky koupit.

Bum do krtka bych nekoupila, nelíbí se mi to. Trénovat postřeh ano, ale proč zrovna mlátit zvíře? Násilí je dneska fakt všude a ještě se všichni diví, když školáci umlátí psa nebo sebe vzájemně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.10 22:36

Jsem rada, ze se nasel nekdo se stejnym nazorem. Vubec jsem o te hre nikdy neslysela ani necetla, ale kdyz jsem ji zahledla v krame, nechapala jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama