Kuličková dráha pro 4letého

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
99
24.11.21 17:49

Kuličková dráha pro 4letého

Hezký večer,
jakou byste prosím doporučili kuličkovou dráhu pro 4letého. Máme ještě ročního, tak by to asi chtělo něco stabilnějšího, co vydrží i trochu méně šetrného zacházení. Ideálně kolem 500kč. Docela se mi líbila Bino dřevěná, ale trochu mě odradily recenze, že je prý nestabilní a musí stavět stále znovu, tak se bojím, aby je to nepřestalo bavit.
Děkuju za tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3327
24.11.21 18:48

Hubelino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
24.11.21 21:04

@Alyss1 Díky, ta vypadá fajn. Jen je tedy už dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
24.11.21 22:19

Taky máme hubelino :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
24.11.21 23:55

Zkus Hubelino, aspon to pasuje k duplu takže půlku koustiček využijete i jinak. Ty drevené kulickodrahy tolik deti nebavily. V obou pripadech se to musí stavět společně, když jsou málo tak to nezvládnou, kombinovat to výškově uspořádání.

Pak jeste mame plastovou s dutymi sloupky, stačí se to hodně do výšky to je taky docela dobré, ale hůř to pasuje do sebe. A taky to dělá slušný rachot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
25.11.21 21:11

@Zuzaja To Hubelino už je trochu dražší. Chtěla jsem pro začátek zjistit, jestli je to vůbec chytne. Zatím u nás frčí hlavně vozidla všeho druhu. Ale zas ho všichni chválí. A velkou výhodu tedy vidím v tom, že se dá zkombinovat s tím Duplem a není to jednoúčelová stavebnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat