Kultura oblékání a vztahy

Anonymní
28.9.21 22:42

kultura oblékání a vztahy

Ahoj :)
Jsem cizinec žijící v České republice a učím se česky. Chtěla bych se vás zeptat na otázku o české kultuře a lidech. Abychom tuto kulturu lépe poznali a lépe se přizpůsobili. Do jaké míry je zde přijatelné nosit odhalující oblečení? Například krátká sukně nebo šortky.

Starají se muži o dámské oblečení v bilaterálních vztazích? nebo žena, která se obléká otevřeně, muži obecně nevítají?

Jen žádám o pochopení a učení se, láska předem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3764
28.9.21 23:01

Záleží na situaci, odhaleny pupek a hluboký výstřih není vhodný na obchodní jednání, do obchoďáku či na veřejnost ve volnu vhodný je.

Šortky jsou vhodné i do kancelářské práce dost často. Krátká sukně, záleží na vkusu, ale ani za krátkou sukni nikdo nikoho neodsuzuje.

Chci se manželovi líbit, ale nijak mi do oblečení nemluví takže z mého hlediska - nestarají. Je moje věc co si vezmu na sebe a nelíbilo by se mi kdyby do toho někdo chtěl zasahovat. Přizpůsobím barvy, pokud se mu líbí nějaká více a pod.

Poslednímu nerozumím, pokud se žena oblékne vyzívavě, reakce na to samozřejmě jsou. Ony to ty ženy dělají s takovým záměrem, já sakra dobře vím kdy a kam si vezmu výstřih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 23:14
@Altavista píše:
Záleží na situaci, odhaleny pupek a hluboký výstřih není vhodný na obchodní jednání, do obchoďáku či na veřejnost ve volnu vhodný je.

Šortky jsou vhodné i do kancelářské práce dost často. Krátká sukně, záleží na vkusu, ale ani za krátkou sukni nikdo nikoho neodsuzuje.

Chci se manželovi líbit, ale nijak mi do oblečení nemluví takže z mého hlediska - nestarají. Je moje věc co si vezmu na sebe a nelíbilo by se mi kdyby do toho někdo chtěl zasahovat. Přizpůsobím barvy, pokud se mu líbí nějaká více a pod.

Poslednímu nerozumím, pokud se žena oblékne vyzívavě, reakce na to samozřejmě jsou. Ony to ty ženy dělají s takovým záměrem, já sakra dobře vím kdy a kam si vezmu výstřih.

Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
18582
28.9.21 23:30

Některé muži nevítají, některé vítají, zejména ti, kteří rádi šuk, šuk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3098
29.9.21 07:27

Kazdej si nosí, co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4334
29.9.21 07:56

U nas je prijatelne vsechno. Jsou prilezitosti, kdy je nektere obleceni nevhodne, ale pokud zrovna nejde o pohovor do prace snu, je to ve finale jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat