Kupovali jste si soupravu do porodnice?

Anonymní
15.3.10 12:14

Kupovali jste si soupravu do porodnice?

Kupovali jste si soupravu do porodnice nebo si myslite ze to je zbytecny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55193
15.3.10 12:21

I na Koníkovi i tady píšu.....neeee nekupovali.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.10 12:22

ahojky, my si ji koupili a malá věci z ní využívala cca ještě měsíc a něco i 2. Zase bych si ji koupila:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
15.3.10 12:23

Já jsem koupila bílou soupravu-dupačky, bodíčko, kabátek, čepička. Všichni mě říkaly, že to bude určitě malé už v porodnici :-) a malý v tom chodil ještě další 2.měsice do poradny :jazyk:
Asi to záleží na každém, jestli koupí nebo ne. Některé mimi to ještě unosí a některé ne.
Nebo se nemusí kupovat přímo sada, ale doma vybrat z výbavičky, aby to k sobě hezky pasovalo :mrgreen:
Hezké vybírání přeju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20000
15.3.10 12:24

já kupovat budu, ale to protože nás čeká dlouhá cesta a po příjezdu do Brna návštěva tchýně a prababičky, tak aby „vypadal“ :lol: :lol:

pokud by to byl normální převoz z porodnice domů - rychlovka, tak bych se na to asi vyprdla…i když zas znám lidi v našem paneláku…možn bych ji koupila :lol: :lol: mám ráda, když i miminka „vypadají dobře“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
15.3.10 12:25

A za mě ano, já bych koupila znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
15.3.10 12:31

Pokud na to těch pár korunek zbyde, tak asi jo, bude to pěkně vypadat na fotce :) A taky je fajn si udělat radost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
15.3.10 12:32

Kupovala jsem bodýčko a overálek, měli jsme skoro všechno zděděné, tak jsem chtěla spoň něco nového. Ondra byl prcek, takže to pak nosil ještě tři měsíce jako hodobóžové oblečení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13096
15.3.10 12:51

Nekupovala jsem, složila jsem to z k sobě se hodících oblečků, které mám normálně ve výbavě. Mám samé pěkné nové věci, neměli jsme po kom dědit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
15.3.10 12:58

Já soupravičku dostala, ale jinak bych asi kupovala. Využiju to do poradny, třeba na první kontrolu k dětstké jdeme hned z porodnice :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11764
15.3.10 13:14

Já soupravičku měla, je z Tesca - bodýčko, overálek, bryndáček, capiny a čepička. Stejně pak malá musela mít x-vrstev na tom, ale unosili jsme to v pohodě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049
15.3.10 13:34

Adámek - letní - koupila jsem body,dupačky,kabátek a klobouček.Po příjezdu z porodnice mu to bylo dobré asi 14 dní..

Emička - zimní - koupila jsem body,dupačky,fleesový overálek,pletený svetýrek a kalhoty s ťapkami,čepičku.Malá byla a je drobís,soupravičku nosila ještě asi 2 - 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
15.3.10 14:13

složím z věcí co budu mít doma…nevidím důvod kupovat něco nej nej na cestu z porodnice a na 2 první cesty k dětský doktorce :nevim: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8616
15.3.10 14:37

Koupila jsem jen dvoudilnou soupravicku - dupacky a kabatek - ruzove s kocickama. K tomu jsem nakombinovala bile bodycko a bilou cepicku a rukavicky. Ale ty krasny dupacky s kabatkem byly super, jsem rada, ze jsem si udelala radost, ted se mi na fotkach moc libi, a mala je unosila cca 5 tydnu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
15.3.10 14:46
mabit píše:
složím z věcí co budu mít doma…nevidím důvod kupovat něco nej nej na cestu z porodnice a na 2 první cesty k dětský doktorce :nevim:

Přesně. Nějak nechápu, proč zrovna z porodnice má jet dítě extra načinčaný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama