Reklama

Kupovali / Nosili jste těhotenské oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gita24
Kecalka 108 příspěvků 16.02.18 21:43
Kupovaly / Nosily jste těhotenské oblečení?

Příjde mi že se to moc řeší. Já jsem ani při jednom těhotenství nekupovala a ani nenosila těhotenské oblečení a myslím že to ničemu neublížilo. Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

PaníBovaryová
Závislačka 3878 příspěvků 16.02.18 21:46

Ja mela dvoje kalhoty a velice jsem si pochvalovala, jak jsou pohodlne. Zvlast v tom poslednim trimestru.
Jinak zalezi hodne na tom, kolik clovek pribere, nekdo natahne elastaky a stare tricko :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:47

Já taky ne. Přijde mi, že v tom těhotenským člověk vypadá ještě tlustší a hlavně se to pak už neužije. Není nad legíny a dlouhý volný triko :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 16.02.18 21:47

Já tedy mám a je mi to pohodlnější než normální oblečení :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 16.02.18 21:48

Tak asi není každá stejná ne? To je zas téma :roll: Jo kupovala a nosila, už v prvním těhu jsem nesnesla žádné normální kalhoty od 10tt a teď ve třetím těhu i dřív, a už ve 24tt se do ničeho nevejdu. Je zima takže tričko co se mi vyhrnuje nad pupek je fakt nevhodné.

Si nos co chceš, ne? Proč máš potřebu tady o tom diskutovat?

Helileli
Závislačka 2847 příspěvků 16.02.18 21:48

Kalhoty jsem měla několikery. Jinak ale jsem si kupovala běžné oblečení, jen s ohledem na to, aby to bylo pružnější, necumel mi pupek atd.
Musím říct, že ve třetím trimestru jsem byla šťastná i za těhotenské tepláky, a to to bylo opravdu jen na doma. Oproti normálním leginam a teplakum příjemné pohodlí.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 16.02.18 21:48

Koupila jsem si dvě sukně a džíny na gumu, ani jedno ale nebylo myšleno jako těhotenské. Normální móda. Ale dostala jsem 3 těhotenská trička, jenže ty byly super, s vtipnými potisky :lol: nosila jsem je moc ráda, teď slouží kamarádce, stejně jako sukně. Džíny nosím i ted, se dvěma rostaky jsou při tom neustálém ohýbání a sezení při hrách pohodlné :)

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 16.02.18 21:48

Já jsem měla dvoje těhotenský kalhoty a pár triček. Jinak jsem nosila ještě pár dlouhejch svetru netehotenskych a nějakým zázrakem jsem se vešla do jedny zimní bundy, kterou jsem už plánovala vyřadit :) Ty tehu kalhoty mi teda bodly, nosit furt jenom legíny se mi nechtělo.

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 16.02.18 21:49

Já kupovala jen těhotenské kalhoty, jinak spíš volnější nebo elastické věci. Prijde mi líto utrácet za oblečení na chvilku. Ale i druhé dítko čekám v létě. To si myslím, je na oblečení mnohem jednodušší.

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24786 příspěvků 16.02.18 21:49

@Gita24 Ano, kupovala jsem kalhoty (slušnější) a rifle, riflové sukně, dále těhotenský kabát (taky nositelný normálně). Strašně moc záleží na ročním období, kdy je ženská těhotná. Kdybych těhotněla výhradně v zimě a rodila na konci jara/v létě, je to jiné, než rodit v zimě, to bych třeba bundu opravdu nedopnula :

Příspěvek upraven 16.02.18 v 21:50

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 2 inzeráty 16.02.18 21:50

Ja jsem mela dve lepsi tehotenska tricka, jednu sukni a jedny leginy. Tot vse :) Jenom abych mela neco slusneho k doktorovi… Jinak jsem to taky extra neresila. Nekdo meni celou garderobu, to taky nechapu. Na tu chvilku…

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 16.02.18 21:52

Ze zkusenosti kamaradek vim, ze ty xxxxxxl tehule nenosi tehotenske obleceni, protoze na nich nejde videt, ze vubec tehotne jsou. Naopak ty slecny mensich rozmeru, tehotenske obleceni kupuji.

Martina712
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 16.02.18 21:52
@sladke-mameni píše:
Tak asi není každá stejná ne? To je zas téma :roll: Jo kupovala a nosila, už v prvním těhu jsem nesnesla žádné normální kalhoty od 10tt a teď ve třetím těhu i dřív, a už ve 24tt se do ničeho nevejdu. Je zima takže tričko co se mi vyhrnuje nad pupek je fakt nevhodné.Si nos co chceš, ne? Proč máš potřebu tady o tom diskutovat?

Muzu se zeptat proc na to reagujes, kdyz ti to tema tak vadi? :nevim:

Gita24
Kecalka 108 příspěvků 16.02.18 21:55
@sladke-mameni píše:
Tak asi není každá stejná ne? To je zas téma :roll: Jo kupovala a nosila, už v prvním těhu jsem nesnesla žádné normální kalhoty od 10tt a teď ve třetím těhu i dřív, a už ve 24tt se do ničeho nevejdu. Je zima takže tričko co se mi vyhrnuje nad pupek je fakt nevhodné.Si nos co chceš, ne? Proč máš potřebu tady o tom diskutovat?

Já jsem se jenom chtěla zeptat, protože hodně čtu že si nastávající maminky kupují těhotenské oblečení. Já jsem to třeba vůbec neřešila a příjde mi to jako modní záležitost. Tak jsem se chtěla zeptat jak jsou na tom ostatní, jestli to vnímají podobně. Nic víc, nic míň…

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 16.02.18 21:56

Ja teda zatim kupovala jen kalhoty protoze do svych pidi bokovek uz se nevlezu, a jsem moc rada ze je mam jsou pohodlne jen je natahnu a jdu. Jinak to taky moc neresim.Ale jsem teprve v 19tt. A jak zacne byt tepleji vezmu saty, sukni a tricko a bude to vyresene.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >