Kupované příkrmy - spokojenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola.H93
Povídálka 41 příspěvků 18.11.18 12:35
Kupované příkrmy - spokojenost

Dobrý den,
dcera má 8 měsíců moje jídlo vařené doma nechce, sní dvě lžičky a konec. Zkusila jsem dát skleničku od Hami. Mohu poprosit o tipy jaké kupujete vy, se kterými jste spokojené ohledně složení?? A pokud na tom byl někdo stejně, přišlo dítě na chuť doma vařenému jídlu?
Moc děkuji :)

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 18.11.18 12:44

Kupovala jsem z DM jejich značku a případně Babybio. Ake měla jsem je tedy spíš jako doplňkové, případně aby měl něco jiného k večeři, protože kaše neji.

krukynka
Kecalka 232 příspěvků 18.11.18 12:50

Moje děti obě (bohužel) vyrostli na kupovaných skleničkách. Hodně tomu přidalo životní tempo kterým žijeme, pak si zřejmě na chuť už zvykli. U nás moc nerozhoduje značka, ale příchuť.
Mluvím ale o obědech, masozelenina. Ovoce dávám čerstvé či povařené. Vařím kaši, těstoviny, rizoto, polévky… To pak sklenicku vytahovat nemusím. Když dělám ale staršímu synovi něco, co roční nechce nebo ještě nemůže (nevím, třeba hranolky, sladké knedlíky apod) jí dám skleničku.
Nejdřív ale v tom půl roce měla malá mnou vařené, pak ale párkrát skleničku ochutnala a už to jelo. Teď když už ale „může“ i některá „normální“ jídla, tak to prostě tak různě kombinuji.

beruska9
Extra třída :D 11013 příspěvků 18.11.18 12:51

Taky jsem kupovala v DM, hlavne ty bio, ale obcas I „normalni.“ Meli jsme obdobi, kdy byl syn vice mene vyhradne na kupovanych, pak asi 14 dni nechtel jist nic, nez se vrhnul na testoviny, co jsme jedli my s muzem :mrgreen: To mu bylo 11 mesicu, od te doby jedl vice mene vsechno s nami.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9966 příspěvků 1 inzerát 18.11.18 12:53

Syn to tak taky měl, ze začátku jedl uvařené doma ale pak nechtěl, takže jsem kupovala buď Hami, Allete, DM baby bio a teď i z Lidlu. Občas si dá syn rád i teď ve 2 letech, ale povětšinou už ji to co my :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9549 příspěvků 18.11.18 13:01

Já kupovala to co zrovna měli v krámu kam sem šla. Buď to Hami, v dm tu jejich značku nebo v lidlu. Malý mi snědl všechno a vzhledem k tomu, jak jsou ty dětské příkrmy hlídané jsem se u ničeho nebála nějaké závadnosti. Domácí mi začal chtít až tak v 10 měsících, když už dr doporučovala ať dáváme normální jídlo co jíme my dospělý, akorát nesmažený, nekořeněný atd…

Aduš8
Závislačka 4156 příspěvků 18.11.18 13:27

Asi tak jako výše. Můj malý doma vařené plival, když dostal skleničku, snědl ji skoro celou. Kupovala jsem Hipp, DM všechny, Alete, Milasan(Aldi), Babylove. Spíš jsem vybírala podle příchutí, s rybou převážně Hipp, ty jiné smrděly rybinou. Kolem 10. měsíce, kdy jsem začala dávat stejné jidlo, jako jíme my, přešel na domácí stravu a jí úplně všechno. Skleničky už od té doby nechce.

axlpol
Závislačka 2765 příspěvků 74 inzerátů 18.11.18 13:38
@Nikola.H93 píše:
Dobrý den,
dcera má 8 měsíců moje jídlo vařené doma nechce, sní dvě lžičky a konec. Zkusila jsem dát skleničku od Hami. Mohu poprosit o tipy jaké kupujete vy, se kterými jste spokojené ohledně složení?? A pokud na tom byl někdo stejně, přišlo dítě na chuť doma vařenému jídlu?
Moc děkuji :)

Kupovala jsem Hami, měli často akce (na Feedo) a chutnaly. Brala jsem hlavně s rybama, protože ty doma moc nejíme, ale i jiné s masem. Zeleninové nikdy, přišlo mi to zbytečné, když doma jíme převážně zeleninové směsi bez masa. Sklenička byla vždy jako doplněk k tětovinám, k batátů nebo k rýži.
Nebo svoji umixovanou zeleninu s masovou skleničkou- od Hipp nebo z DM.Maso moc doma nejíme, takže čisté masové skleničky jsou ideální. Šlo jen o obědy,mléčné kaše,ovocné přesnídávky…mi přišlo zbytečné kupovat.

p.juzo
Povídálka 20 příspěvků 18.11.18 16:02

Já kupuji hlavně Hipp a Alete, ale většinou z Německa, přijde mi, že u nás jsou ty co by měly být stejné jako za hranicemi horší a i dražší. Vždycky když jsme na chatě kousek od hranic, tak nakoupím trochu do zásoby a když nevyjde tak holt internet, dají se sehnat i ty německé.

lucynka25
Echt Kelišová 9275 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 21:00

@Nikola.H93 zkuste se podívat tady na recenze od maminek na vselijaké příkrmy.
Každopádně kupované příkrmy vidím jako lepsí řesení jen na nouzi, na návštěvu, dovolenou..Neobsahuji potom tolik masa, co je potřeba.
Kolikrát jste zkousela podávat domací stravu? Určitě bych to nevzdávala ;)

Založila jsem skupinku vaříme pro kojence a batolata , je tam spousta receptů, zkuste se podívat.
Skupinka je otevřená pro všechny :mavam:

Nikola.H93
Povídálka 41 příspěvků 19.11.18 22:23

@lucynka25 já z toho nadšená nejsem, že sklenička jí nejspíš chutná více :( Zkoušela jsem každý den od ukončeného 6. měsíce (teď má malá 8,5 měsíce). Sem tam se stalo že snědla více, ale poslední dobou sní lžičku a konec. Mockrát děkuji za ty stránky :) :)

Váš příspěvek
Reklama