Kupováni oblečení pro miminka po potratu?

Anonymní
11.5.20 09:47

Kupováni oblečení pro miminka po potratu?

Ahoj holky. Mam mozna takovy zvláštní dotaz…prodelala jsem ZT ( bylo to moje první tehu). S pritelem uz jsme se moc těšili a meli jsme uz nějaké oblečení na miminko. Bohuzel i po potratu stále kupuji oblečení… nemyslím to tak, ze si neuvedomuji to, ze miminko uz nečekam.. ale protoze uz bych chtela mit další, tak se snažím se tímhle uklidnit
Je to normální nebo myslíte ze mam vyhledat pomoc psychologa?.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29034
11.5.20 09:50

Tak je to trochu zvlastni, ja bych na to urcite nemela myslenky, ale myslim, ze na psychologa to neni. Pokud nezacnes kupovat kocar, postylku a zarizovat detsky pokoj tak je to ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6398
11.5.20 10:00

Je to zvlastni a asi je i celkem podstatne, v kterem tydnu jsi to ZT prodelala…

Ja bych na to taky psychicky nemela, jak tu zaznelo. Ale kazdy jsme jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 10:13

Normální mi to nepřijde :nevim: já jsem potratila dvakrát zkraje a nikdy jsem nic koupené neměla, ani to nikdo nevěděl. Do 12tt je lepší se držet zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
2226
11.5.20 10:15

Potratila jsem na konci prvního trimestru, kdy jsem koupené nic neměla (v dalším těhotenství jsem začala až po 20tt) a rozhodně jsem s tím nezačala po potratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12358
11.5.20 10:25

Zt jsem prodělala a na tohle bych teda neměla. Je teda fakt že já nekupovala nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2685
11.5.20 10:30

Je to zvláštní, docela bych se bala že těmi myšlenkami, hadrami, si akorát privodis že další nepůjde tak rychle… Než kdybys na to nebyla tak upjata..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17020
11.5.20 10:52

Ja to mela naopak, po potratu sem nic nekupovala, dokud sem za sebou nemela zdarne aspon druhy velky screening. Ale tak kazdy se s tim vyrovnava jinak. Me by bylo do breku pokazde, kdyz bych se na ty veci koukala a vedela ze zadne miminko zatim nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama