Kupujete hračky nové nebo bazarové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.10 15:50
Kupujete hračky nové nebo bazarové?

Ahoj holky,
zajímalo by mě, zda kupujete pro své děti hračky nové nebo bazarové a proč?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 01.03.10 15:57

Nové. A proč? Protože sem pitomá, lezu do hračkářství a vždycky dojdu k závěru, že bez téhle konkrétní hračky moje dítě nemůže žít :mrgreen:
Ale máme i dost hraček poděděných, a vlastně i dřevěné kostky vyměněné na MMB. V bazaru bych koupila plastové nebo dřevěné hračky, jiné asi ne.

Marfinka
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 01.03.10 16:00

Ahojky,
nakoupila jsem plno hraček pro mimčo na mimibazaru, ty který se daj umýt nebo vyprat :-)… A můžu říct, že některý jsou jako nový! Ale samozřejmě jsem i nakoupila nové věci-něco se mi prostě líbilo v krámě a neodolala jsem :-D
Ale jinak je můj názor, že pokud se dá hračka uvést do čistého stavu a je pěkná, proč jí nekoupit od někoho :-) …

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22896 příspěvků 01.03.10 16:00

Hm to je zajímavé téma. Některé hračky koupím bazarové(aukro,MMB), některé nové a některé jsme zdědili.
Bazarové třeba takový ty dražší hračky např. FP (prosím nebrat jako reklamu) vyhledám nejdříve na bazaru jestli by se nesehnala nějaká v dobrém stavu a za lepší cenu. Upřímně radši koupím kvalitní a použitou, než novou a od šuntovou od vietnamců.
Nové převážně plyšovky, tak ty si radši koupím nový.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.03.10 16:11

ahojky,kupujeme nové a dostáváme od prarodičů taky nové,ale čím jsou holky starší,tím se jich kupuje míň a míň. :palec:

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 01.03.10 16:13

Osobně volím obě varianty. Mám to podobně jako lleennttiillkkaa. Spoustu věcí bude mít mimi po mě (kostky, plastové nádobíčko) no a takové ty omyvatelné a opíratelné věci klidně koupim v bazárku.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 01.03.10 16:55

Nové i bazarové, hlavně podle ceny a stavu :) Když je v akci nová hračka za stejnou cenu co použítá, tak proč ji nevzít, když jinak stojí třeba 2× tolik :mrgreen: bazar bereme pokud je rozdíl ceny (i s dopravou) vyšší než 30%. Teď už naštěstí nemusíme kupovat nic vyjma 16" kola :lol:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 01.03.10 17:21

Tak my klidně bazarové, ale moc toho nekupujeme, máme 3 babičky a 3 dědy :) Akorát tedy nemusím plyšáky - celkově, stačili by jí třeba 3 a né 20, to je opravdu stupidní hračka, tedy aspoň podle mě…

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 01.03.10 18:32

Jako bazarové bych s klidným svědomím bral i „sestavovací“ nebo „šroubovací“ stavebnice (ti, co mě znají, už vědí, kam mířím… :mrgreen: ).

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 01.03.10 19:26

Máme jenom nové.ale já moc nekupuju,nejsem zastáncem přeplněných pokojíčků,ale i tak to díky babičkám a dědečkům máme :roll:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 01.03.10 19:30

Kupujeme nové i z bazaru na netu :-) Myslím, že třeba na MMB se dají sehnat hračky, skoro jako nové..
PS a souhlasím, že plyšák je celkem stupidní hračka :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26564 příspěvků 02.03.10 07:14

Nejsem zastánce bazarových hraček..Doma nemáme jedinou.Tím nemyslím,že bychom měli všechno úplně nové,máme i poděděné,ale vím od koho.To je rozdíl.A taky děti mají hračky po sobě..V tom je ten rozdíl..Vadí mi,že už to někdo používal,nevím,jak s tím zacházel a pokud jsou to hračky elektronické,nemůžu to pořádně umýt,vyprat.

Stejně tak nesnáším bazarové oblečení,sepra­né,fuj :mrgreen: Tam mi vadí ten pocit,že už to někdo nosil.Navíc v Tescu,Intesparu a i ve výprodeji ve značkových obchodech se dají sehnat pro děti nové věci za rozumnou cenu a vydrželo mi to i na druhé dítě.

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 02.03.10 08:43
Jana206 píše:
Nejsem zastánce bazarových hraček..Doma nemáme jedinou.Tím nemyslím,že bychom měli všechno úplně nové,máme i poděděné,ale vím od koho.To je rozdíl.A taky děti mají hračky po sobě..V tom je ten rozdíl..Vadí mi,že už to někdo používal,nevím,jak s tím zacházel a pokud jsou to hračky elektronické,nemůžu to pořádně umýt,vyprat.Stejně tak nesnáším bazarové oblečení,sepra­né,fuj :mrgreen: Tam mi vadí ten pocit,že už to někdo nosil.Navíc v Tescu,Intesparu a i ve výprodeji ve značkových obchodech se dají sehnat pro děti nové věci za rozumnou cenu a vydrželo mi to i na druhé dítě.

Asi tak nejak. Navic ja mela nejaky blok a miminko bych do sekacoveho obleceni proste neoblekla. Pak pro starsi cunatko jsem nemela problem kupovat kalhoty a veci na ven v sekacku, ale pro mimi proste ne.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 02.03.10 09:43

s plyšákama si holky vůbec nehrály asi do 3let-jen semtam,ted denně Valinka je s plyš.pejsky,pra­sátkem a tygrem-ale těmi malými,velké plyšáky nechce,Viki to samé-spolu si s nimi hrajou na rodinku,že lítají,vaří jim a tak,kupuju jim je nové.
ještě mají rády „pečopky“ zvířátka a momentálně u Viki nejvíc jedou pastelky,fixy a omalovánky všeho druhu :palec:
ale to už jsem trošku mimo :oops: :mavam:
a bazarové hračky taky nemáme žádné :lol:

mumisek
Kecalka 191 příspěvků 02.03.10 10:06

Většinou nové, protože dědíme po příbuzných nějaké hračky, tak dokupujeme i nové.

Na hračky jsem ulítlá především já, jak vlezu do hračkárny, tak neodejdeme s prázdnou :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >