Kupujete každý měsíc nové lahvičky/savičky na UM?

91
14.8.21 14:17

Kupujete každý měsíc nové lahvičky/savičky na UM?

Dobrý den, možná blbá otázka ale přece -
kupujete třeba co měsíc/dva měsíce miminkům nové lahvičky? Vůbec se v tom neorientuju. To jsou savičky pro novorozence, od jednoho měsíce, od dvou atd…. Přestali jste třeba tu novorozeneckou po měsíci úplně používat?
Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24410
14.8.21 14:21

Ne, koupila jsem dražší láhve, to by mě celkem prohlo kupovat nové každý měsíc :D savicku sem koupila, když se mi jí povedlo zničit nebo ji syn rozkousal, ale je fakt, že úplně novorozenci sem láhev nikdy nedávala. Jinak ten průtok tak plus mínus podle věku, zas bych nepoužila savicku pro novorozence na půlroční dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
14.8.21 14:38

Menila jsem dle potreb mimina. Vetsinou se to shodovalo s predepsanymi mesici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22398
14.8.21 14:49

Většinou ano, ony dostanou celkem dost zabrat, když je pořád dokola sterilizuješ, takže měsíc, max dva bylo maximální funkční období.. a když začaly růst zoubky, bylo to ještě horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25892
14.8.21 14:55

To se má? Děti měly sice UM od pozdějšího věku, neb byly relativně dlouho kojené, ale kluk měl skoro rok jednu skleněnou flašku, nez ji rozbil a holka pak zdedila flašku po bráchovi.
Savicky jsem teda občas vyměnila, když mi přišly jete. Ale statečně sosaly i v roce a půl ze savicek pro tříměsíční. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3724
14.8.21 15:45

Ne. Synovi jsem kupovala podle toho, jak rostl. Dcera má od narození ty samé a jsou jí teď dva. Nejsou poškozené, okousane, popraskané, nevidím důvod, je měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
14.8.21 17:19

Lahvicky jsem kupovala vzdycky 4-6 kusu dle velikosti, tedy mini, male, velke, k tomu ve stejnem poctu savicky dle veku. Jeste ze tak, protoze kdyz syn rozkousal posledni velikost savicek a nove se k nam prestaly dovazet, vzala jsem ty prvni, dodelala diry a jedeme dal :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
14.8.21 17:26

Syn měl lahev (jako nouzovku ke kojení, měla jsem vracející se problém v prsech a částečně se krmil odstříkaným mlékem) za šest stovek, takže tu jsem fakt měsíčně neměnila. Jen savičky, když rozkousal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20139
14.8.21 21:04

Pokud neni poskozena, nevidim duvod menit. nemam rada plytvani a u kazdeho plastu si 3× rozmyslim, zda ho musim koupit.
lepsi jsou lahve sklenene, kde se dle potreby vymeni savicka a syna jsem jen dokrmovala a mel celych 2,5 roku dve lahve, pouze savicky menene dle potřeby ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
14.8.21 21:14

Lahev nemenim, dokud neni praskla, stejne tak savicka. Velikost mame porad tu nejmensi, jen prostrihavam vetsi dirky. Dudlik mame taky malinkej, vzdyt bradavka taky neroste :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat