Kupujete v Lidlu kojeneckou vodu?

23.11.18 12:22

Kupujete v lidlu kojeneckou vodu?

Kupujete v lidlu kojeneckou vodu soquaro? Ja ji kupuji uz 2 mesice a i kdyz je tam napsano, ze se nemusi prevarovat, tak ji prevaruji…ted jsem nasla toto https://dvojka.rozhlas.cz/…ecne-7451425
A jsem z toho na nervy, protoze ta kojenecka voda asi neni vubec dobra a ja ji malemu uz 2 mesice davam s nutrilonem :nevim: Co si o tom myslite? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.11.18 12:29

Nějak jsem v tom článku nenalezla, že by se hovořilo přímo o této kojenecké vodě. Vodu používám už více než rok. Jestliže tato voda není mezi testovanými, tak jedině si ji nechte otestovat na své náklady nebo používejte jen vody z výčtu testovaných, které byly v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13248
23.11.18 12:32

Prosím tě neplaš! U nás jsou tak přísné hygienické normy na vodu, že to, co u nás pomalu není vhodné k pití, dávají jinde kojencům. Pokud se ti tahle voda nezdá, tak začni kupovat jinou a zpětně to neřeš. Většinou u nás teče lepší voda z kohoutků, než ta, co se kupuje balená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.18 12:39

@NatalieSofie
Vždyť tam o téhle vode vubec nic nepisou,ne? ;) …davam ji uz asi 8 měsíců a ani jsem ji nikdy neprevarovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6400
23.11.18 12:40
@NatalieSofie píše:
Kupujete v lidlu kojeneckou vodu soquaro? Ja ji kupuji uz 2 mesice a i kdyz je tam napsano, ze se nemusi prevarovat, tak ji prevaruji…ted jsem nasla toto https://dvojka.rozhlas.cz/…ecne-7451425
A jsem z toho na nervy, protoze ta kojenecka voda asi neni vubec dobra a ja ji malemu uz 2 mesice davam s nutrilonem :nevim: Co si o tom myslite? Dekuji

Kde tam pisou, ze neni dobra? 8o vzdyt tam o ni vubec nemluvi.
Bacha na smrt z vydeseni. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.18 12:47

Vůbec kojeneckou vodu nepoužívám a to je malý na UM od narození, používám prevarenou z kohoutku a nic mu není, takže klid… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
23.11.18 12:53

@NatalieSofie Co ti ten lidl udělal? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
23.11.18 12:56

Dávám od narození vodu z kohoutku, převařovala jsem do 6.měsíce a moje dítě se dožilo prvního roku 8o 8o 8o:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4610
23.11.18 12:58
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.18 13:01

My jsme tuto vodu davali starší dceři, nikdy jsem ji nepřevařovala. Používala ji do roka a půl a nikdy ji nic nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
23.11.18 13:08
@Aduš8 píše:
Dávám od narození vodu z kohoutku, převařovala jsem do 6.měsíce a moje dítě se dožilo prvního roku 8o 8o 8o. :nevim:

Na území ČR je kohoutková voda po převaření vhodná pro děti od narození, tak nam to bylo řečeno v porodnici a dokonce jsme jim to i podepisovali že nás o tom informovali…tak nevim proč se vůbec kojenecká voda kupuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
23.11.18 13:10

Já od té doby co jsme byli v Chorvatstku, a viděla jsem u jednoho marketu, jak nechali půl dne ty láhve na přímém slunci než to odvezli do nákupáku, tak bych už nekoupila..
Ano možná jiný stát, ale ani tady nevěřím, těm obchodníkům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
23.11.18 13:13

@Oplatečka je to všechno jen byznys…jo,dobrá bude ve skleněných lahvích, uchovávaná ve tmě. To ale ani jedna z nich není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
23.11.18 13:18

Já jsem četla, že speciálně ta lidlácká obsahuje velké množství H2O, takže od té doby jsem ostražitá !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
23.11.18 13:18

Jsi moc utlicitna. Za našich rodičů byla jen voda z kohoutku a nikdo na to neumřel. Balene vody jsou stejne jen byznys.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama