Kupující na marketplace chce vrátit peníze

Anonymní
26.3.21 10:50

Kupující na marketplace chce vrátit peníze

Prosím o radu. Nedávno jsem prodala skrz marketplace naprosto funkční věc, pán byl u nás, všechno si zapnul, prohlídnul a koupil. Po čase se ozval, že jsem ho pěkně natáhla, že takový věci se prodávají o x tisíc méně a že chce abych to nějak vyřešila (asi ať mu vrátím peníze podle jeho představ).
Co teď? Nic jsem ho nenutila kupovat a mohl si přece předtím projet všechny inzeráty aby zjistil, za kolik se co prodává.
Ví kde bydlím a bojím se, že by se tady těch peněz mohl domáhat a to bych fakt nerada.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18985
26.3.21 10:52

No a má pravdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 10:52
@Bubla Bůčková píše:
No a má pravdu :nevim:

V čem má pravdu?

• Citovat
  • Nahlásit
18985
26.3.21 10:54

Natáhla si ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 10:54

To je snad jeho problem ne? Vec videl, zkusil a koupil pri plnem vedomi za danou vec. Jeho blbost kdyz se nepodival kolik to bezne stoji. Tecka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18985
26.3.21 10:56

Zas když se kouknu na kočárky Valco, tak tam je cena 500-4500 a všechno je to dobrý a jezdí. Tak záleží na člověku, co pak vybere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
26.3.21 10:56

A ta věc pořád funguje? Obchod každopádně proběhl, kupující věděl, do čeho jde a mohl si udělat průzkum trhu před koupí. Já bych považovala věc za uzavřenou, pokud by chodil k vám domů a domahal se peněz, řekla bych mu, že to můžete řešit přes policii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 10:57
@Bubla Bůčková píše:
Natáhla si ho?

Nikoho jsem nenatáhla. Šlo o používanou věc, samozřejmě jsem prodala za nižší cenu než stojí nová věc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 10:57
@Luclic píše:
A ta věc pořád funguje? Obchod každopádně proběhl, kupující věděl, do čeho jde a mohl si udělat průzkum trhu před koupí. Já bych považovala věc za uzavřenou, pokud by chodil k vám domů a domahal se peněz, řekla bych mu, že to můžete řešit přes policii :nevim:

Ano, funguje, je jako nová, naprosto v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
8670
26.3.21 10:59

Po jakém čase? Každopádně je to jeho problém. :nevim: nejspíš zkušený překupník co takto ještě srazí cenu a víc vydělá a nebo to nemůže vydělat, tak aby nebyl tratnej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.3.21 10:59

Tak pokud si ho vědomě nenatáhla a on si věc vyzkoušel tak bych se na něho vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 11:00
@Cenarius píše:
Po jakém čase? Každopádně je to jeho problém. :nevim: nejspíš zkušený překupník co takto ještě srazí cenu a víc vydělá a nebo to nemůže vydělat, tak aby nebyl tratnej :D

Po cca týdnu a něco. Spíše mi přijde, že mu nějaký kámoš řekl, že to samý sehnal za levnější cenu a ten je naštvanej. Každopádně nechápu, proč si před koupí neprojel inzeráty, mohl si vybrat ten nejlevnější nebo podle jeho gusta..

• Citovat
  • Nahlásit
32292
26.3.21 11:01
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Nedávno jsem prodala skrz marketplace naprosto funkční věc, pán byl u nás, všechno si zapnul, prohlídnul a koupil. Po čase se ozval, že jsem ho pěkně natáhla, že takový věci se prodávají o x tisíc méně a že chce abych to nějak vyřešila (asi ať mu vrátím peníze podle jeho představ).
Co teď? Nic jsem ho nenutila kupovat a mohl si přece předtím projet všechny inzeráty aby zjistil, za kolik se co prodává.
Ví kde bydlím a bojím se, že by se tady těch peněz mohl domáhat a to bych fakt nerada.

Zkouší to… :)

No, má smůlu, je tu volný trh a žádné doporučené ceny neexistují, Ty si to můžeš prodat za kolik chceš, pokud se najde hlupák, co to koupí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
26.3.21 11:02

Je to neprijemny, asi je vychcanej…mne se jednou stalo neco podobnyho a nemela jsem absolutne naladu resit nejaky slevy a diskutovat, takze jsem si vec vzala zpet a vratila penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
26.3.21 11:05

V tom případě bych poslala do háje. Pan je plnolety, nemusel kupovat, neni se o čem bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat