Kuří oka, mozoly a otlaky na nohou

90
1.1.20 18:21

Kuří oka, mozoly a otlaky na nohou

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo z vás má větší problémy s těmito bolestivymi útvary. Především s kuřími oky na nohou. Já sám s tím zkušenosti mám, takže vím, jak je to nepříjemné (Především při chůzi) Za vaše zkušenosti budu rád :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11681
1.1.20 18:31

Ja mívám větší otlaky na nohou a pedikerka mi řekla, že někdo na to prostě trpí. A že to chce pravidelnou pedikúru, nejlíp jednou měsíčně. Plus doma obrušovat, obrušovat, obrušovat. Bohužel kvalitní pedikúra mě vždycky stála tak 1500, takže to řeším doma s kvalitním pilníkem, nožky krémuju a jednou za čas si dopřeji tu pedikúru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
1.1.20 18:34
@MartinaIrena píše:
Ja mívám větší otlaky na nohou a pedikerka mi řekla, že někdo na to prostě trpí. A že to chce pravidelnou pedikúru, nejlíp jednou měsíčně. Plus doma obrušovat, obrušovat, obrušovat. Bohužel kvalitní pedikúra mě vždycky stála tak 1500, takže to řeším doma s kvalitním pilníkem, nožky krémuju a jednou za čas si dopřeji tu pedikúru

Ano, pedikura je podle mého nejlepší „lék“ na tyto problémy. 1500 za pedikuru, to je strašně moc ne :think:, to byl asi nějaký ultra špičkový salon, že? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11681
1.1.20 18:44

@DRACK22 Právě že mi to jediné vydrželo tak dva měsíce. Dělala to ale dvě hodiny. Pořádně dlouho nohy namočila a oskrabala poctivě veškerou ztvrdlou kůži škrabkou. Kdekoliv jsem dala za pedikúru do tisícovky, tak to stálo za prd. Jen tak na efekt. Vypadalo to dobře, ale za hodinu hotové a druhý den nohy vypadaly tak, jak když si je sama ve vane obrousim pilníkem. A všeobecně kdo pracuje s pilníkem, není to ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
1.1.20 18:46
@MartinaIrena píše:
@DRACK22 Právě že mi to jediné vydrželo tak dva měsíce. Dělala to ale dvě hodiny. Pořádně dlouho nohy namočila a oskrabala poctivě veškerou ztvrdlou kůži škrabkou. Kdekoliv jsem dala za pedikúru do tisícovky, tak to stálo za prd. Jen tak na efekt. Vypadalo to dobře, ale za hodinu hotové a druhý den nohy vypadaly tak, jak když si je sama ve vane obrousim pilníkem. A všeobecně kdo pracuje s pilníkem, není to ono.

Ano, nejlepší je pracovat se skalpelem, je to podle mně nejúčinnější :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11681
1.1.20 19:01

@DRACK22 Ano, skalpel, máš pravdu. Nikoliv škrabka, omlouvám se za nepřesnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
1.1.20 19:09

@MartinaIrena
V pohodě :), já pochopil, co myslíte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...