Kurýr je strašný sympaťák

Anonymní
6.8.21 00:29

Kurýr je strašný sympaťák

Ahoj,

Máme tu strašně sympatického kurýra. Je vždy strašně usměvavý a má naprosto úžasnou energii. Vždy mi nosí balíčky až ke dveřím. Povídáme si, děláme si srandu, že je u nás už jako doma. :mrgreen:

Myslíte, že je to jen fakt společenský kurýr nebo by se tam mohlo rýsovat něco víc? (Nemyslím vztah)

Docela bych ráda :oops: ale zaprvé na to moc nejsem abych udělala první krok a zadruhé se nechci ztrapnit.. přeci jen mi ty balíčky vozí opravdu často :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.08.21 v 02:21

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.8.21 02:13

Jsi nezadaná? Chtěla bys doma takového kurýra? Jezdí k tobě do práce nebo domů?
Nějakou narážku klidně můžeš zkusit, aby poznal, že jste s humorem na stejné vlně.
Uvidíš, jestli se chytne…

Něco jako…jé to budou zase balíky kancelářských papírů, nemáte tam pro mě třeba i nějakou hezkou kytičku? Pokud by i on měl zájem, určitě by ti jí příště přivezl…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 02:19
@Anonymní píše:
Jsi nezadaná? Chtěla bys doma takového kurýra? Jezdí k tobě do práce nebo domů?
Nějakou narážku klidně můžeš zkusit, aby poznal, že jste s humorem na stejné vlně.
Uvidíš, jestli se chytne…Něco jako…jé to budou zase balíky kancelářských papírů, nemáte tam pro mě třeba i nějakou hezkou kytičku? Pokud by i on měl zájem, určitě by ti jí příště přivezl…

Domů..
Doma asi ne.. ale za hřích by ale stál :oops: kdyby byla možnost, aby mi pak vozil jiný kurýr, tak něco klidně prubnu, ale nemám na výběr. Tak musím s rozmyslem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 02:28

Dobře, Jsem asi moc romantická duše :D

Ale příjemnou poznámkou nic nezkazíš a můžeš si tím rozveselit svůj den.

• Citovat
  • Nahlásit
1260
6.8.21 05:52

To u nás jsou kurýři strašný vtěrky - furt se ptají, jak se mám, co budu dělat o víkendu (nebo co jsem dělala o víkendu) a jestli nejdu na koupák), a mají nevhodné poznámky na můj vzhled (dneska vám to moc sluší atd.). Jezdí jsem tři a jak přes kopírák, pak ještě jezdí jedna slečna a ta je naštěstí v pohodě - normálně pozdraví, předá balík a nazdar (jeden z těch chlapů třeba místo „na shledanou“ furt říká „pá-pá“ a ještě mává). :roll: Já teda preferuji českou poštu a jejich střídmou laxnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3817
6.8.21 06:05
@listento píše:
To u nás jsou kurýři strašný vtěrky - furt se ptají, jak se mám, co budu dělat o víkendu (nebo co jsem dělala o víkendu) a jestli nejdu na koupák), a mají nevhodné poznámky na můj vzhled (dneska vám to moc sluší atd.). Jezdí jsem tři a jak přes kopírák, pak ještě jezdí jedna slečna a ta je naštěstí v pohodě - normálně pozdraví, předá balík a nazdar (jeden z těch chlapů třeba místo „na shledanou“ furt říká „pá-pá“ a ještě mává). :roll: Já teda preferuji českou poštu a jejich střídmou laxnost.
:lol: :lol: :lol:
Asi tak. Zlatá pošta :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7618
6.8.21 06:39
@listento píše:

U nás se zase vyptavaji co mi to přišlo.. 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
6.8.21 06:52
@Anonymní píše:
Ahoj,

Máme tu strašně sympatického kurýra. Je vždy strašně usměvavý a má naprosto úžasnou energii. Vždy mi nosí balíčky až ke dveřím. Povídáme si, děláme si srandu, že je u nás už jako doma. :mrgreen:

Myslíte, že je to jen fakt společenský kurýr nebo by se tam mohlo rýsovat něco víc? (Nemyslím vztah)

Docela bych ráda :oops: ale zaprvé na to moc nejsem abych udělala první krok a zadruhé se nechci ztrapnit.. přeci jen mi ty balíčky vozí opravdu často :mrgreen:

Ahoj,
pokud se bude rysovat neco vic, zalezi na Tobe :)
Prvni krok to je vzdy ohromny problem v nasi Zemi!
No proste priste az zazvoni, tak mu rekni,: ahoj, ja jsem Ivana, sympataku mam tu cerstve upecenou buchtu a zvu Te ( teda ze ta cerstva buchta je 3 dny stara mu vysvetlis tak ze uz na nej 3 dny cekas a ze jsi ji pekla vlastne kvuli nemu :D ) :) Nabidni mleko, kavu, caj :) No a kdyz ti rekne ze " ted " nemuze, tak mu rekni ze budes rada pokud se zastavi po praci? a v kolik'? a upec :) ( no a kdyz neumis buchtu tak udelej to co umis :D, trebas kure… ) :dance: :srdce:
T.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.21 07:22

Mě takhle do práce jezdili dva sympaťáci. Oba ženatí a s dětmi. A byli takový sympaťáci na všechny - pokud je někdo samozřejmě nenasr*l. :lol:

Oba mám v přátelích na sítích, píšeme si k narozeninám, ptáme se jak se máme, občas si napíšeme jen tak. S jedním z nich jsem se viděla i na pár akcích - mále společný koníček.

U tohoto druhého je to takové větší přátelství, ale taky jsem ten první krok nějak udělala já si myslím. Měla jsem buchtu, čokoládu, něco malého dobrého, tak jsem mu to vecpala za dobré služby a za pomoc. Nebo když na něm bylo poznat, že měl špatný den. Jeden den jsem ho pak v práci pozvala na kávu, a od té doby kdykoliv měl čas - než pojede na jinou firmu, už mi psal, ať vařím kávu. :srdce: Vše samozřejmě v přátelství, jak říkám, měl rodinu. :hug:

Ale bylo to super, mít kolem sebe takového sympaťáka. ;)

PS: Neříkám, že kdyby ten druhý nebyl zadaný a s rodinou, tak bych nešla do něčeho více… :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5509
6.8.21 07:38
@mackA159 píše:
U nás se zase vyptavaji co mi to přišlo.. 8o :zed:

Kdybych byl žena, tak bych jim řekl. Ále, sada 25cm vibrátorů 6 cm širokých, prostě klasika, znáte to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7618
6.8.21 07:47

@slivovickapalena Upřímně si nejsem jistá jestli bych na nadšená, že manžela cizí ženská tahá k sobě na kávu… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.21 07:58
@mackA159 píše:
@slivovickapalena Upřímně si nejsem jistá jestli bych na nadšená, že manžela cizí ženská tahá k sobě na kávu… :lol:

Juj, já ho k sobě na kávu nikdy netahala :mrgreen: :mrgreen:
Byla jsem v práci a vařit kávu byla jedna z mých pracovních činností, vařila jsem více lidem v různých příležitostech. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3865
6.8.21 08:59

@listento presne, Posta je nej, ta ten balik radsi ani nepriveze :lol: Jinak u nas jezdil s PPL pan Slimak. V prubehu roku byl jak z Dachau a pred Vanocema to vzpadalo, ze se druheho dne nedozije. Ten byl snad vsude - clovek ho potkal rano kdyz se do prace, odpoledne z nakupu a i o vikendu k veceru jak ty chudaky honili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
6.8.21 09:54

Objednat něco že sexshopu a poprosit o nediskretni balení :nevim:
Jít otevřít jen v ručníku nebo županu( zrovna jdu ze sprchy) :nevim:
Určitě máte hlad, nachystala jsem vám sváču (a v balení vzkaz) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
6.8.21 10:03

Nechala bych to tak jak to je ;) to u nás je kuryr hroznej ko kot :lol: už jsem ve fázi, kdy radši zrušim objednávku pokud je jako doprava možná jen společnost ve který jezdí on a co jsme se tak bavili po známých, tak nejsem jediná :lol: buď ráda, že je sympatickej, kdyby chtěl něco víc, určitě už by se o to pokusil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat