Kurz angličtiny a novorozenec

311
7.7.20 10:30

Kurz anglictiny a novorozenec

Chci se jen zeptat, jestli mate podobnou zkusenost a je to podle vas realne. V unoru jsrm zacala chodit jednou tydne na anglictinu, hodina a pul lekce, kousek od domu. V rijnu mam termin porodu druheho ditete. A na konci zari zacina dalsi semestr. Ted se to ma platit, tak premyslim jestli do toho jit. Prvni dite jsem kojila co 2 a pul nebo 3 hodiny, nemam v planu kojit nonstop. A taky bych rada mela odreagovani. Obavam se ze kdyz nenastoupim ted, tak uz se mi do dalsiho kurzu od unora nebude chtit. Mel nekdo z vas nejakou nematerskou pravidelnou aktivitu hned po porodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

852
7.7.20 10:48

Kurz bych zaplatila…u zapisu bych jim popsala situaci a oni ti mozna daji nejaky specialni podminjy. Mas to kousek id baraku, myslim, ze na tom neni nic spatneho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
7.7.20 11:22

Urcite bych do toho sla :) ja jsem zacala znovu cvicit 4 tydny po porodu druhatka a je to skvele investovany cas do sebe :) je treba se odreagovat a nebyt porad jen s detma. A pro tatinka je cas straveny s detma taky prinosny :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
7.7.20 14:30

Nevíš, jak budeš mít náročné dítě, třeba bude chtít kojit každou chvíli a bude chtít být pořád u tebe (přesně takové bylo naše první mimčo). Odepřeš mu to a půjdeš na angličtinu? Já bych si před porodem další kurz neplatila a zkusila třeba online kurz z domova nebo si našla jinou činnost na odreagování, která nebude pevně vázaná na místo a čas (třeba jít si zaběhat, kdy ti to zrovna vyjde podle kojení apod.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama