Kurz angličtiny v zahraničí?

10.1.20 06:02

Kurz angličtiny v zahraničí?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo máte zkušenost s jazykovým kurzem v zahraničí? Chtěla bych mluvit plynule anglicky a myslím si, že bych se to nejlépe naučila v zahraničí. Zaujal mě kurz 12 týdnů v Honolulu. Máte s tím někdo zkušenosti? Pomohlo Vám to si zlepšit jazyk? Ještě jedna věc, nejvíc se bojím toho začátku, protože mluvit opravdu umím jen maličko, tak bych byla radši kdyby tam jel někdo se mnou. Přece jenom být někde 3 měsíce sama, když se moc dobře nedomluvite, musí být hodně těžký, ale zase na druhou stranu obrovská zkušenost. Pokud někdo nad takovým kurzem zvažujete, nebo jste někde byli, určitě napište své zkušenosti. Budu moc ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14250
10.1.20 07:18

Byla jsem rok v Anglii, delala jsem au pair a do toho chodila 2× tydne do skoly a pote si udelala certifikat. Odjet a zkusit to v cizine urcite doporucuji :palec:
Jeste doplnim, ze poradne jsem se zacala rozmlouvat az tak po 3 mesicich. Takze zvaz delsi pobyt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 07:43

Děkuji :palec: Když já bych to nezvládla být tam rok, ty tři měsíce jsou pro mě takové maximum. Mám doma přítele, pejska a už nejsem nejmladší :D Je mi 27 a pomalu začínáme plánovat i rodinu. Takže proto zvažuji aspoň ty 3 měsíce. Ale určitě být někde rok v zahraničí by bylo nejlepší na tu angličtinu. Já se snažím i teď doma, hodně koukám na netflixu na filmy v angličtině s anglickými titulky a pomáhá mi to, víc rozumím, ale s mluvením je to horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
11.1.20 10:13

@A.n.y.m.e.1 tak i ty 3 mesice super. Na fb je skupina Aupairs Cz sk tak se tam pridej, obcas tam hledaj holciny za sebe nahradu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
11.1.20 10:14

Jinak ja taky dost rozumela, ale ja se hrozne stydela mluvit (kdyz nad tim uvazuji, mohlo za to i snizene sebevedomi coz se prave po roce v Anglii vyrazne zvysilo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.20 14:51
@kaja00 píše:
Jinak ja taky dost rozumela, ale ja se hrozne stydela mluvit (kdyz nad tim uvazuji, mohlo za to i snizene sebevedomi coz se prave po roce v Anglii vyrazne zvysilo).

Děkuji, přidám se tam :palec: Tak to mám úplně stejně jako jsi měla ty, taky se stydím mluvit a hlavně jsem vždy hrozně nervózní a zapomínám i jednoduchá slovíčka, která normálně umím. Ale to má takhle asi více lidí, hlavně když tu angličtinu nepoužívají. A taky jsi uměla angličtinu jen ze školy? Měla jsi ji jako hlavní jazyk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
11.1.20 23:39

@A.n.y.m.e.1 angličtinu jsem měla ve škole od 3. třídy ZŠ, od puberty jsem teda koukala na filmy v originále s českými titulky, asi rok nebo dva před odjezdem jsem začala koukat i na youtube v angličtině (např. rodinu Sacconejollys z Anglie), takže jsem pak neměla problém s britským přízvukem. Ale to mluvení fakt trvalo.
Napiš kdyžtak SZ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat