Kurz AP a následná práce na jiné pozici ve škole - školní asisten

Anonymní
9.9.20 11:09

Kurz AP a následná práce na jiné pozici ve škole- školní asistent

Dobrý den, je tu někdo kdo si udělal kurz na asistenta pedagoga, ale nastoupil na pozici školního asistenta? Kurz dokončuji a škola by mě bez něj nepřijmula. Jen mi to dalo hlavně zaměření na asistenta pedagoga, nikoliv na školního asistenta.
Bylo na kurzu x krát zdůrazněno, že AP je PEDAGOGICKÝ pracovník, já mám ve smlouvě, že jsem nepedagogický pracovník. Myslíte, že je škoda se zahazovat s kurzem na pozici školního asistenta? Abych ten kurz tedy vůbec využila. Žádné dítě přiřazené nemám :think: a v dnešní době se ta práce úplně dobře nehledá, proto jsem se rozhodla zkusit práci ve školství.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50458
9.9.20 12:12

Bez pedag. kvalifikace nemuzes delat skolniho asistenta. Tam je ta kvalifikace podminka. Bud kurz nebo ped. skola. Takze kurz dodelej urcite. Ze to je cesta, at muzes delat skolniho asistenta.
A napln prace se ruzni (dle skoly, dle kvalifikace). Prestoze je to ofic. nepedagogicky pracovnik, tak delas vetsinou to stejne. Skolniho jsem delala 1,5r., kurz jsem mela a byla nejak ve druhaku bakalare na pajde. Takze jsem mela trosku jinou napln prace a i svobodu. Nez maji jine SA. SA jsem mela doplneny k pozici AP. Abych mela plny uvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama