Kurz instruktora pro cvičení s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kry5t0fek
Kecalka 355 příspěvků 24.10.14 12:10
Kurz instruktora pro cvičení s dětmi

Ahoj chtěla bych se zeptat zda tu má někdo kurz pro cvičení s malými dětmi? Chtěla bych si kurz udělat ale nemohu nikde žádný v Praze najít :nevim: tak zda je tady někdo kdo podobný kurz dělal?
Děkuji :kytka:

Reakce:
Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 24.10.14 13:15

Ahoj, ja jsem si ho delala, ale uz je to ctyri roky zpatky. Tip jsem dostala od sefove z rodinneho centra, protoze tam dostavaji ruzne nabidky. Tenkrat to vedla lektorka z Acentra. Zkus se obratit na Sit materskych center , tam by te mohli nasmerovat…

Kry5t0fek
Kecalka 355 příspěvků 24.10.14 13:59

Děkuji hned jsem kontaktovala koordinátorku :-) tak snad se něco najde :mavam:

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 24.10.14 14:35

Drzim palce ;) Jinak ja to mam pro deti od narozeni do tri let a bylo to na cely vikend.

Kry5t0fek
Kecalka 355 příspěvků 24.10.14 14:53

S tím počítám, že to většinou bude alespoň na 3 dny :-)… Cvičení děláte při rodičáku?

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 24.10.14 15:30

Jj kurz jsem si udelala na zacatku rodicaku s prvnim synem a pak jsem vedla cvico u nas v RC.

Daisy Veronica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.16 11:59

Zdravím :mavam: Obnovuji diskuzi na toto téma. Mám před sebou poslední rok mateřské, děti mám moc ráda a chci to nějak využít, dokud mám tak nějak volno. Moc ráda bych si udělala kurz na lektora cvičení s dětmi cca do tří let věku dítěte, ale ať hledám, jak hledám, našla jsem jen kurzy v Třinci. Máte nějaký tip? Případně zkusím stejný postup jako @Kry5t0fek ;) děkuji a krásný den.

Kry5t0fek
Kecalka 355 příspěvků 04.02.16 12:29

@Daisy Veronica Teď nově dělají tyto kurzy od fitMami

evkako
Nováček 4 příspěvky 09.03.16 12:17

Já jsem byla na jednodenním kurzu v Brně: http://www.crsp.cz/…i-a-batolaty

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >