Reklama

Kurz malby PMH - Pravou mozkovou hemisférou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 26.03.18 10:30
Kurz malby PMH - Pravou mozkovou hemisférou

Ahoj, prosím neabsolvoval jste někdo kurz malby pravou mozkovou hemisférou? Nejde mi o doporučení konkrétního kurzu spíš obecně. Zda jste opravdu viděli takové výsledky jaké jsou inzerované. Děkuji moc za každou odpověď

Reklama

Reakce:

Xymena
Povídálka 24 příspěvků 26.03.18 11:16

Ano. Dvakrat. V rozestupu cca 7mi let. Pokazde u nekoho jineho. Myslim, ze to stoji za to. Je to dobre pro lidi, kteri si mysli, ze jsou natvrdli a beznadejni antitalenti, ale i pro lidi, kteri radi kresli, a chteji se nekam posunout nebo se podivat na kresleni z jine strany. Kurz jim ukaze, ze muzou nakreslit veci na ktere by nepomysleli. Ale neni to tak, ze po absolvovani kurzu se stane zazrak, a clovek hned bude kreslit jak buh. Spis ten kurz jakoby odemkne potencial, ukaze zpusoby, ze to jde. A pak je na danem jedinci, aby cvicil a vykreslil se. Na tech kurzech byly i 12ti lete deti - i pro ne je to vhodne. A neni spatne si potom alespon precist knizku Betty Edwards „Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou“ (tahle pani s tou metodou prisla). Rozhodne ale doporucuju nejdriv absolvovat kurz, a az pak jit do knizky.

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 28.03.18 13:55

@Xymena Děkuju, super vyčerpávající odpověď. Nevěděla jsem kde jinde sehnat objektivní ifno :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama