Kurz marketingu, práce v reklamce

Anonymní
9.3.21 14:34

Kurz marketingu, práce v reklamce

Ahoj holky má někdo zkušenosti s kurzem marketingové komunikace na škole sluzbyapodnikani.cz? Chtěla jsem se zeptat zda vám kurz pomohl aspoň trosku při práci. Nečekal toho mnoho ale chtěla bych jednou pracovat někde v reklamce. Mám možnost popřípadě i zařízení nějaké praxe. Stačilo by mi proste jen někde v reklamce začít. Tak jestli někdo bude mít zkušenost tak děkuji za rady.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16871
9.3.21 15:03

Hele na juniorní pozice se prostě přihlaš. A pořádně se nauč s linked-inem a přes něj kllidně přímo osoluj personalisty agentur kde bys chtěla dělat. Spíš chceš začínat ve větších agenturách, kde se počítá s tím, že juniory je potřeba zaškolovat, ne menší kolektivy, kde toho na tebe bude víc.

Jestli někdo hledá stážistu/trainee, tak po tom jdi.

Ve své podstatě je daleko důležitější, jesti jim dokážeš proda sebe sama, než nějaký kurz. Fakt to není raketová věda a ""fake it till you make it" je tak nějak základní princip v celém oboru. :-D

Když tak kouká na to nastřelení kurzu tak to asi nebude úplně zbytečně promrhaný čas, takže jestli ti to dá něaký základní jistotu a platí ti to UP, tak do toho jdi.

jinak třeba google má vlastně dost užitečné kurzy jak ním pracovat.
https://skillshop.withgoogle.com/

Pokud dáváš angličtinu, tak zajímavější ( i v tom CV) bude něco z Coursery či EDX (tam se to dá absolvovat zdarma)
https://www.coursera.org/…ss/marketing
https://www.edx.org/…s-management

A teda základy na soc. sítích velmi pěkně umí podat tady

https://www.jaknasite.cz/skoleni/

jen teda no - díky nejistotě v rámci budoucího ekonomického vývoje je v reklamě/PR nejistota ještě větší, protože to prostě jsou zbytné služby na kterých se škrtá hned poté, co se škrtnou výdaje za večírky a teambuilidngy. no a ty už přes rok nejsou…

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.3.21 16:49

Zkus na fb skupinu Holky z marketingu nebo tak nějak, často se tam právě kurzům a vzdělávání věnují :)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:27

@Ou moc děkuji za užitečné informace ☺️ Myslíš teda ze ačkoliv mám jen nejake základy a udělám si kurz je tedy šance se nekam dostat jo. Mě přijde ze nic neumím 😀 jako jsem kreativní a učenlivá a tenhle obor je proste to co by mě bavilo ale bojím se ze teď člověk nemá šanci skrz situaci jaká je. Mám nejake základy i ve photoshopu, corelu, dělala jsem jednoduchá loga ale nic velkého, mám se ještě co učit. Doufám hlavně v tu stáž snad to vyjde. Budu dělat kurz přes jeden program a paní říkala ze se to dá domluvit s firmou aby člověka vzali jelikož je to nějak dotované EU protože tady na Moravě jsem hledala stáže a nikde nic není.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat