Kurz od pracáku pri rodičovské dovolené

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.5.22 10:25

Kurz od pracáku pri rodičovské dovolené

Dobrý den mám 2 děti 19mesícu od sebe mám jen základní vzdělání teď mě to docela mrzí, přemýšlím co si se základní školou najdu za práci. Chtěla bych se zeptat jestli mám nějakou šanci na nějaký kurz abych apon něco měla v ruce. Při rodičovské dovolené asi dělat kurz nemohu že? Dceři 1 a 4mesice takže mám ještě čas, jen chci mít trošku náskok mockrát děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15669
25.5.22 10:33

S kurzem si moc nepolepsis. Co si dodělat dálkové aspon vyucnak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29393
25.5.22 10:53

Kurz si udělat můžeš, když si ho zaplatíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13339
25.5.22 10:58

Dálkově ucnak nebo SŠ. Čím víc času a energie do studia dáš, tím větší bude mít váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
25.5.22 11:01
@Anonymní píše:
Dobrý den mám 2 děti 19mesícu od sebe mám jen základní vzdělání teď mě to docela mrzí, přemýšlím co si se základní školou najdu za práci. Chtěla bych se zeptat jestli mám nějakou šanci na nějaký kurz abych apon něco měla v ruce. Při rodičovské dovolené asi dělat kurz nemohu že? Dceři 1 a 4mesice takže mám ještě čas, jen chci mít trošku náskok mockrát děkuji.

Neinvestovala bych čas, ani energii do kurzu. Spíše bych se poohledla po dálkovém studiu střední školy nebo učiliště, možnosti určitě jsou. Určitě jsi mladá a strávit život jenom se základním vzděláním je veliká škoda. Už jenom fakt, že si to uvědomuješ Tě pasuje na člověka s mnohem vyššími schopnostmi a ambicemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
25.5.22 11:05

@Alladina ano je mi 23let byla jsem mlada a blbá. A teď si to časem uvědomuji. Dobře si to uvědomuji podívám se na nějakou skolu mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 11:06
@bemen píše:
@Alladina ano je mi 23let byla jsem mlada a blbá. A teď si to časem uvědomuji. Dobře si to uvědomuji podívám se na nějakou skolu mockrát děkuji
  • Citovat
  • Nahlásit
15669
25.5.22 11:10

Na vzdělání není nikdy pozdě. Pokud budeš mít zajištěné hlídání pro děti, tak směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat