Kurz pracovník v sociálních službách

11
10.4.21 22:56

kurz pracovnik v socialnich skuzbach

Ahojte ty, ktere prave ctou. Momentalne delam kurz pracovnik v socialnich sluzbach. Je to disancne, takze jen posloucham a cca za 2 mesice mam zaverecmy test. Nikdy jsem ve zravotnictvi nepracovala, ale chci. Jen bych chtela poprosit-neni mezi vama, kdo toto absolvoval nebo prave absolvuje? :mavam: Vubec nevim, co by v tom testu mohly byt za otazky. :,(. Zaplatila jsem 7900 kc a chci to zvkadnout :srdce: pordte prosim… Jirina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4838
10.4.21 23:10
@inna.in píše:
Ahojte ty, ktere prave ctou. Momentalne delam kurz pracovnik v socialnich sluzbach. Je to disancne, takze jen posloucham a cca za 2 mesice mam zaverecmy test. Nikdy jsem ve zravotnictvi nepracovala, ale chci. Jen bych chtela poprosit-neni mezi vama, kdo toto absolvoval nebo prave absolvuje? :mavam: Vubec nevim, co by v tom testu mohly byt za otazky. :,(. Zaplatila jsem 7900 kc a chci to zvkadnout :srdce: pordte prosim… Jirina

Kurz? Ja myslela, ze na ro musi byt dle zakona sb.108/2006 minimalne VOS nebo VS 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
10.4.21 23:15

Jaki ve škole, otázky se skládají z toho se učíš. Například: Co není cílem sociálních služeb? Z čeho se vyplácí PPM? Co je mobilita? Tepenné krvácení? Eustres? Aktuální cíl krizové pomoci? Co hodnotí test ADL? Jaké je tepenné krvácení atd, atd. Otázky na testu, jsou na každém kurzu jiné, uč se a zvládneš to ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
10.4.21 23:16
@lilith1 píše:
Kurz? Ja myslela, ze na ro musi byt dle zakona sb.108/2006 minimalne VOS nebo VS 8o

Nemusí, stačí kurz ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
10.4.21 23:22

@lilith1 je rozdíl mezi sociálním pracovníkem (VŠ vzdělání, samostatná práce a větší kompetence) a pracovníkem v sociálních službách (stačí kurz, daleko menší kompetence)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7448
10.4.21 23:23
@lilith1 píše:
Kurz? Ja myslela, ze na ro musi byt dle zakona sb.108/2006 minimalne VOS nebo VS 8o

Si pleteš sociálního pracovníka a pracovníka v soc. službách. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.4.21 23:31

Nemusi,108 parag. Je to pracovnik v soc. Sluzbach, tzn. Obsluzna pece, domovd duchodcu, autisti, hendikovani, dawnuv symdrom… Pak je rozdil socialni pracovnik-tam musis mit maturu a dal se vzdelavas. Ale i s tema detma, ktere potrebuji peci to by bylo fajn. Sice to nedelam pro penize, ale at vis min. cisteho 25000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.4.21 23:36

@EvieK to asi vazne ne… Mam scripta na 300 stran a co je z toho dulezite? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 23:41

@inna.in mohu prosím dotaz? Dodělavam dálkově Andragogiku a zjistila jsem, ze se tenhle obor taky nekamarádí se zákonem soc. služeb. Chtěla jsme jít pracovat jako terénní pracovnice do azylového domu a jaksi mě odmítli. Že nesplnuji vzdělání. Tento dodělaný kurz by to mohl nahradit? Máš prosím zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
1713
10.4.21 23:43
@Anonymní píše:
@inna.in mohu prosím dotaz? Dodělavam dálkově Andragogiku a zjistila jsem, ze se tenhle obor taky nekamarádí se zákonem soc. služeb. Chtěla jsme jít pracovat jako terénní pracovnice do azylového domu a jaksi mě odmítli. Že nesplnuji vzdělání. Tento dodělaný kurz by to mohl nahradit? Máš prosím zkušenost?

Na PSS do AD ti stačí kurz :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
10.4.21 23:43
@inna.in píše:
@EvieK to asi vazne ne… Mam scripta na 300 stran a co je z toho dulezite? :?

Všechno je důležité :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
10.4.21 23:53
@Anonymní píše:

Jinak ještě se zeptám, co by si jako terénní pracovnice chtěla dělat přímo v Azylovém domě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.4.21 23:53

Ja mam sctrpta na 233 stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
10.4.21 23:55

@EvieK neni prava v tech otazkach..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
11.4.21 00:05
@EvieK neni prava v tech otazkach..
@Anonymní píše:

nemusis mit vzdelani, to si dodelas i z par roku… Pokud by jsi chtela cinkni mi 776736070 a pokecame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat