Kurz Vůdce malého plavidla

2911
28.11.19 10:08

Kurz Vudce maleho plavidla

Ahoj, nepodstoupil nekdo kurz na vudce maleho plavidla? Na internetu je nescetne firem, ktere kurzy nabizeji, ale rada bych nekoho overeneho. Muzete nekoho doporucit? Pripadne sdelit nejake poznatky a zkusennosti z kurzu. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
103
4.12.19 18:18

Ahoj, mám čerstvou zkušenost :-) Kurz jsem absolvovala v říjnu na Lipně (praktickou část + školení) a v půlce listopadu dělala testy. Mohu doporučit: https://www.heidisailing.cz/ (Vladimír Krpejš) je to takový „mořský vlk“, ale fakt rozumí tomu, co říká a má hafo zkušeností. Byla jsem u něj na doporučení od zkušenějších kapitánů. Praktická zkouška na lodi a pak dva dny teorie. Projde všechny otázky, odpoví dotazy, ale pak se to člověk fakt musí naučit. Je to trochu jako autoškola - značky, situace, technické otázky, navigace… Samotná zkouška na Plavebním úřadě byla docela stres - prostě zkouška (jsem trémista), ale na webu (nejen v knize) jsou otázky a trénovala jsem furt dokola… Jsem na jaře domluvená na kondiční jízdy a už se těším! Tak přeji hodně štěstí, je to super pocit - kapitán! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat