Kurzy angličtiny pro dospělé v Praze

11.8.15 11:30

Kurzy angličtiny pro dospělé v Praze

Ahoj,

můžete mi prosím doporučit jazykovou školu pro výuku angličtiny v Praze centru -Praha1,2 nebo Praze 5?
Měla bych zájem o všeobecnou angličtinu pro dospělé ve večerních nebo ranních hodinách, 1×-2× týdně. Dívala jsem se na British Council jelikož mají velmi dobré reference ale přijde mi to dost drahé. Máte někdo zkušenost konkrétně s British Council? Jsou opravdu tak dobří, že se vyplatí zaplatit 11000 za 3 měsíce/2 dny v týdnu? Pokud bych studovala celý rok, tak by to byl docela ranec peněz.

Pokud máte dobrou zkušenost s jinou jazykovkou, tak budu ráda za doporučení.

Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11726
11.8.15 11:37

Ahoj nam chodila domu lektorka 2× tydne. Vzdy dle domluvy a bylo to docela fajn. Tusim, ze jsme platili 9.000,– za 12 lekci. Kdybys chtela zjistim presne uz si to moc nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
11.8.15 11:37

Jo, já chodila do British Council ty 3 měsíce, jsem takový ten věčný začátečník a potřebovala jsem se rozmluvit před maturitou. Což vyšlo, vždycky jsem se hrozně styděla a tady se jim to povedlo prolomit, učitel byl super, lidi též. Ta hodina a půl vždy utekla a celkově jsem byla spokojená. Jen prostě ty 3 měsíce jsou málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
11.8.15 11:40

@Kate1978 btw ta cena kterou uvadis je kolem 400 za lekci a to je hodne slusny. Pokud by jsi sehnala levneji tak spis studenta. Moje sestrenice si bere jako soukroma osoba 550kc/h

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 11:56
@Šarlota4 píše:
@Kate1978 btw ta cena kterou uvadis je kolem 400 za lekci a to je hodne slusny. Pokud by jsi sehnala levneji tak spis studenta. Moje sestrenice si bere jako soukroma osoba 550kc/h

Jenze v pripade British Council se nejedna o individualni vyuku ale o skupinovou. Abych to napsala presne, jsou to 2× 90 minut tydne, po dobou 3 mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11726
11.8.15 12:08

@Kate1978 no jasne na to jsem nepomyslela, ze tam vlastne je vice studentu najednou. Ale tim spis je ta cena " celkem rozumna".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
11.8.15 12:13

Me to tedy pripada velmi drahe. Za takove penize uz sezene clovek vyuku one to one, coz je proste lepsi a 60 min je dostacujicich, protoze po te hodine uz je clovek vyzdimany. 90 minut a jeste ve skupine mi zas tak dobre neprijde. Kolik lidi tam ma byt?

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 12:15
@merde píše:
Me to tedy pripada velmi drahe. Za takove penize uz sezene clovek vyuku one to one, coz je proste lepsi a 60 min je dostacujicich, protoze po te hodine uz je clovek vyzdimany. 90 minut a jeste ve skupine mi zas tak dobre neprijde. Kolik lidi tam ma byt?

Maximalne 14.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
11.8.15 12:18

@Kate1978 to je teda dost lidi. Ja platim za soukromou hodinu po skypu 300 korun, mam hodiny, jak ja potrebuji a hlavne konverzuji celou hodinu jen ja, myslim, ze je to zatim nejlepsi vyuka jakou jsem vyzkousela

• Nahlásit
  • Citovat
11726
11.8.15 12:23

@Kate1978 a nechces zkusit toho studenta? Treba nekoho z Karlovky. Student pres 300kc/h urcite nepujde a bude se ti venovat na 100%. Samozrejme nekoho s referenci. Ten skype by taky mohl byt dobry na zkousku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
11.8.15 12:27

Tak my měli ve skupině asi 10 lidí a rozhodně se v tom člověk neztratil, celá ta hodina byla dost aktivní, pořád se mluvilo, učitel si dává pozor, aby nikoho nevynechával, vždy bylo i dost prostoru pro dotazy. Bylo to hodně i o práci ve dvojicích, skupinové úkoly, učitel pořád vše obcházel, kontroloval, zapisoval si v čem děláme chyby a pak to s námi rozebíral atd atd…Já byla opravdu spokojená právě proto, že jsem nechtěla jít na kurz, kde budu sedět jako švestka a jen si něco v tichosti zapisovat, opisovat…A k tomu času - jak jsem psala, ta hodina a půl utekla jako nic a člověk opravdu vyždímaný nebyl, bylo to akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
11.8.15 12:31

@Kate1978 a ty jsi uplny zacatecnik a nebo neco uz umis?

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 13:08
@merde píše:
@Kate1978 a ty jsi uplny zacatecnik a nebo neco uz umis?

Ja mluvim anglicky docela dobre ale chtela bych se dostat jeste na vyssi uroven.
Da se rict, ze mluvim docela plynne ale jsem si vedoma, ze obcas udelam chybu. Potrebovala bych behem mluvy opravit chyby a vysvetlit proc tomu tak je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merde
11.8.15 13:14

@Kate1978 tak to bych opravdu na takovyhle kurz nechodila. Maji to rozdelene podle urovni? Pokud uz umis a potrebujes se zdokonalit v konverzaci, tak to chce proste one to one hodiny, bud na primo nebo po skype. Nevim, jak na primo, ale po skype se da najit od 250 do 400 na hodinu, podle toho, co vse vyucujici umi, jake ma jaz. zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
merde
11.8.15 13:17

@CarolS prave, na tehle kurzech naprosto nesnasim praci ve dvojicich, ktera se pak samozrejme jeste musi kontrolovat, takze je jasny, ze 90 minut neni moc

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama