Kusy hlenu z pochvy v 1. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:05
Kusy hlenu z pochvy v 1 trimestru

Omlouvam se za anonym…ale mela jste nektera v prvnim trimestru to, ze by vam slo z pochvy neco jako sopl z nosu? Je to opravdu jako detsky sliz…natahne se to pomerne hodne.mam obavy. V prvnim tehu sme o mimco prisli a normalne mi odesla hlenova zatka(i kdyz vsude ctu ze to neni pravdepodobny),zad­ny krvaceni nic a byl konec.ted mam strach zda to zase nemohou byt kousky te zatky a muj lekar je tam po vikendu…nic me nesvedi ani neboli.diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sofie92
Závislačka 3133 příspěvků 07.02.19 20:09

Ano přesně toto jsem měla celé téhotenstvi. Z ničeho nic to přešlo pak zase se to objevilo. Vše bylo ok… ;)

Prtulak
Kecalka 428 příspěvků 07.02.19 20:11
@Anonymní píše:
Omlouvam se za anonym…ale mela jste nektera v prvnim trimestru to, ze by vam slo z pochvy neco jako sopl z nosu? Je to opravdu jako detsky sliz…natahne se to pomerne hodne.mam obavy. V prvnim tehu sme o mimco prisli a normalne mi odesla hlenova zatka(i kdyz vsude ctu ze to neni pravdepodobny),zad­ny krvaceni nic a byl konec.ted mam strach zda to zase nemohou byt kousky te zatky a muj lekar je tam po vikendu…nic me nesvedi ani neboli.diky

Jakýsi hlen jsem měla také v 1. Trimestru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:23
@Sofie92 píše:
Ano přesně toto jsem měla celé téhotenstvi. Z ničeho nic to přešlo pak zase se to objevilo. Vše bylo ok… ;)

Ale neni to ciry. Spis zluty. I to si mela?

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 07.02.19 21:13

Může se jednat o zánět. Pokud panikaříš, zajdi v pondělí k lékaři a nech si udělat stěry.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:49
@Janli píše:
Může se jednat o zánět. Pokud panikaříš, zajdi v pondělí k lékaři a nech si udělat stěry.

Tam urcite pujdu. Jen se bojim,aby prave nebylo pozde. Jenze jit na pohotovost znamena byt zase zbytecne za hysterku coz mozna ted trochu sem :D

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 07.02.19 22:04

Radši bych byla za hysterku a věděla, že je to OK. Stěry a testy ti sice na pohotovosti neudělají, ale aspoň zkontrolovat by tě mohli. Klidně se vymluv i na křeče, když se pak budeš cítit líp. A zbytek pak pořeš u svého gynekologa.

lorelai947
Kecalka 325 příspěvků 07.02.19 22:30
@Anonymní píše:
Ale neni to ciry. Spis zluty. I to si mela?

Ano taky to mám průběžně po celé těhotenství. Tak jak píše @Sofie92
Někdy je to nažloutlý, někdy mi přijde že je to žlutozelený jako sopel :D Někdy je too víc, jindy míň, někdy to není vůbec… Vlastně kvůli tomu po celé těhotenství používám intimky. Když to nezapáchá a nic tě nesvědí ani nebolí, nebála bych se. ;)

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 07.02.19 22:41

@lorelai947 tak to bych netvrdila… Já měla nezapáchající a nesvědící výtok, přes to se jednalo o zánět a já kvůli tomu porodila předčasně.

Ebbi77
Kecalka 494 příspěvků 07.02.19 22:54

Určitě zajdi na pohotovost. Nechci tě plašit, ale je lepší mít jistotu, že jste obě v pořádku. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 21:26

Dosla sem k doktoru…odmitli me vysetrit,ze orej by me stejnr nicim nelecili. Mezitim to zaclo palit dost tak sem koupila boraxovy globule a doufam,ze to bude ok

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 13.02.19 00:06

Děláš si srandu? Najdi si jinýho lékaře. Tohle není normální 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 06:19

Ono je problem se tam dostat hlavne pres sestru. On by me asi i vzal ald ona me k nemu proste ani nepustila.Uprimne u nas na malem meste najit normalniho gynekologa je celkem nemozne,dost premyslim jestli jako tehule dam jezdit do nejakyho vetsiho mesta kvuli tomu… :( :,( :nevim:

lorelai947
Kecalka 325 příspěvků 13.02.19 07:15

Anonymní - tak jako pozor! Jestli tě to pálí, tak to už není sranda! V ordinaci bych sestře udělala vítr a pokud by mě i přes to odmítla pustit k doktorovi, zajela bych si na pohotovost.
A panu doktorovi bych si pak při další návštěvě na sestru hezky postěžovala - zvlášť pokud bych měla z pohotovosti v ruce výsledky vyšetření a opravdu tam byl nějaký nález.

Ebbi77
Kecalka 494 příspěvků 13.02.19 19:14

Mi to přijde jako mykóza. Vůbec nechápu sestru jak si může dovolit dělat jakoukoli diagnózu. V těhu můžeš ty boraxové globule pomalu až do porodu. Pak je ale potřeba řádně přeléčit aby to prcek nechytil při průchodu porodními cestami.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >