Kutnohorsko - Malešov, Zbraslavice, Uhlířské Janovice.

Anonymní
26.3.21 16:57

Kutnohorsko - Malešov, Zbraslavice, Uhlířské Janovice.

Jste někdo z Kutnohorska. Malešov, Zbraslavice, Uhlířské Janovice a okolí? Jak se tam žije? Co práce atd? Díky za každé info :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.3.21 17:28

Žiju tu celý život a jsem tu zvyklá. Základní vybavenost tu je. Školka, škola, lékaři, základní obchody… Dřív se dala většina lékařů sehnat v Kolíně a Kutné Hoře, ale už to není, co to bývalo. Stejně tak obchody. Když jsem byla dítě, boty jsme sehnali u nás, později v Kutné Hoře a teď jezdíme do Prahy.
Práce je taky problém. Sehnat práci přímo v místě je hodně náročné, takže se musí jezdit.
Chybí mi tu větší nabídka vyžití pro děti, takže opět se musí jezdit.
Pokud má dítě nějaký problém - alergie, vada řeči… Musí se jezdit.
Takže pokud máš auto a nevadí ti dojíždět, tak není problém.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 17:33
@Anonymní píše: Žiju tu celý život a jsem tu zvyklá. Základní vybavenost tu je. Školka, škola, lékaři, základní obchody… Dřív se dala většina lékařů sehnat v Kolíně a Kutné Hoře, ale už to není, co to bývalo. Stejně tak obchody. Když jsem byla dítě, boty jsme sehnali u nás, později v Kutné Hoře a teď jezdíme do Prahy.
Práce je taky problém. Sehnat práci přímo v místě je hodně náročné, takže se musí jezdit.
Chybí mi tu větší nabídka vyžití pro děti, takže opět se musí jezdit.
Pokud má dítě nějaký problém - alergie, vada řeči… Musí se jezdit.
Takže pokud máš auto a nevadí ti dojíždět, tak není problém.

Díky za odpověď. A to za vším (nákupy, logopedie atd.) jezdíte až do Prahy? To je přes 70 km, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 17:50
@Anonymní píše:
Díky za odpověď. A to za vším (nákupy, logopedie atd.) jezdíte až do Prahy? To je přes 70 km, ne?

Do Prahy je to cca hodina cesty.
Běžné nákupy dělám u nás. Velké nákupy potravin v Kolíně nebo v Kutné Hoře.
Do Prahy jezdíme pro oblečení a boty. Teď jsme se ale naučili vše objednávat přes e-shopy.
Logopedie je i v Kolíně a Kutné Hoře, Benešově, Vlašimi… Stejně tak alergologie a další. Myslela jsem to tak, že to není přímo u nás, takže se musí 20-30 km v okolí.
Stejně tak děti na SŠ musí dojíždět.
Ale vím, že hodně maminek i na tu logopedii jezdí do Prahy, protože tam jsou služby jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 18:11
@Anonymní píše:
Do Prahy je to cca hodina cesty.
Běžné nákupy dělám u nás. Velké nákupy potravin v Kolíně nebo v Kutné Hoře.
Do Prahy jezdíme pro oblečení a boty. Teď jsme se ale naučili vše objednávat přes e-shopy.
Logopedie je i v Kolíně a Kutné Hoře, Benešově, Vlašimi… Stejně tak alergologie a další. Myslela jsem to tak, že to není přímo u nás, takže se musí 20-30 km v okolí.
Stejně tak děti na SŠ musí dojíždět.
Ale vím, že hodně maminek i na tu logopedii jezdí do Prahy, protože tam jsou služby jinde.

Jestli můžu ještě otravovat. Co společenský život? Nemyslím kalby, ale spíš nějaké akce, rodinné, i pro děti. Co taky děláte, čím se bavíte? nebo za vším jezdíte do Prahy? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat