Kvalita sexu během života

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
24.11.21 10:12

Kvalita sexu během života

Zdravím, mám dotaz. Jak se měnil váš sexuální život v průběhu života co se týče prožitku? A jak se měnila četnost styků? Mne je 38 let a ted je sex naprosto nejlepší, pocity o kterých se mi před 15 lety ani nezdálo, proto mě napadlo založit toto téma. Sex mame asi 3× do týdne, ja bych mohla i častěji ale manžel bývá unavený. Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
24.11.21 10:25

Tož já jsem teď docela frigidní :mrgreen: :mrgreen: syn má 2 roky a málo kdy najdu chuť a sílu. Jsem asi divná, ale radši si dám kafe a mrknu na seriál :lol: Většinou sexuju pro muže, já to nepotřebuju. Tak snad se to zase zlepší :lol: a je mi 26 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26635
24.11.21 10:35

Je mi stejně. Prožitky čím dál lepší, celkově všechno kolem sexu je bezva, když člověk nehodí flintu do žita a má pořád zájem. Četnost bohužel slabší, jednak není reálně kdy, jednak máme v bytě tři kazisuky, z toho jednoho přímo v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
24.11.21 10:43

Jsem chlap, můžeš mě klidně zařadit do kolonky „divný“, stejně to tu tak většina žen dělá :)

Řekl bych stále stejné - jen už vím co chci a zhruba jak toho dosáhnout. Prožitek před 20 lety si nepamatuji, před deseti tak matně, ale řekl bych prostě stále stejné. Baví mě to, ženu zřejmě také. Když se nám nechce, neděláme to, když se nám chce, děláme to. Někdy více, někdy méně, někdy krátce, někdy dlouze, někdy jednou, někdy 2×, prostě tak.

Nedebatujeme o tom, nevymýšlíme hry, převleky, hračky, takže pro zdejší osazenstvo zjevně těžce staromódní, nemoderní, zvláštní. Asi to oba bereme jako fyziologickou potřebu, kterou je fajn uspokojit, neboť to přinese obecně uvolnění tělu a mysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7329
24.11.21 10:54
@XxXJa píše:
Zdravím, mám dotaz. Jak se měnil váš sexuální život v průběhu života co se týče prožitku? A jak se měnila četnost styků? Mne je 38 let a ted je sex naprosto nejlepší, pocity o kterých se mi před 15 lety ani nezdálo, proto mě napadlo založit toto téma. Sex mame asi 3× do týdne, ja bych mohla i častěji ale manžel bývá unavený. Dekuji za reakce.

Ale Josefuno, už zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
24.11.21 10:59

Je mi po padesátce a super. Vím co chci, nemusím se bát otěhotnění a frekvence je taky vyhovující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67550
24.11.21 11:00
@XxXJa píše:

podobne…po ctyrictce a po rozvodu to bylo nejlepší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5848
24.11.21 11:00
@Uslava píše:
Ale Josefuno, už zase?

To si mě zase s někým pleteš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
24.11.21 11:10

Rok od roku je to lepší a intenzivnější :-) 27 let
Po císaři nejvíc nejlepší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25200
24.11.21 11:30

Je mi 38 a je to boží.
Mé dvacetileté já by mi mohlo tak akorát tiše závidět :lol: co se týče frekvence, požitku i toho, co vše se dá v posteli užít 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
24.11.21 12:35

Nevím, ale vy holky to asi opravdu máte jinak. Aktuálně jsem velmi spokojený, ale upřímně, nejvíc vzpomínám na své dospívající já, kdy bylo vše nové, neskutečně vzrušující a naplňující. Člověk neměl nikdy dost a prožitky byly tak nové a neznámé, až to bralo dech.

Ale odpovídá to tomu co říkají psychologové, že ženy sexuálně dozrávají kolem 30 - 35 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
24.11.21 13:00

Je mi 44 a nejlepší sex je teď! Vím co chci, znám svoje tělo a nám ho ráda. Frekvence takřka denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 17:50

Taky to máte tak ze cim častěji to děláte tím častěji chcete znovu?

• Citovat
  • Nahlásit
26635
24.11.21 18:28
@Anonymní píše:
Taky to máte tak ze cim častěji to děláte tím častěji chcete znovu?

Ano, s jídlem roste chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
24.11.21 18:51
@Anonymní píše:
Taky to máte tak ze cim častěji to děláte tím častěji chcete znovu?

Ani ne… někdy prostě nálada je víc, někdy je míň, ne vždy je tam korelace s četností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat