Jaká je kvalita spotřebičů zn. Beko?

23741
1.8.20 09:14

Kvalita spotřebičů zn.Beko? Máte někdo?

Ahoj,
s definitivní platností už nebudeme křísit naši postarší myčku a kupujeme novou. Z recenzí vychází hodně dobře zn. Beko, i v poměru kvalita/cena. Ale já váhám, kdysi jsme měli této značky sporák a byl hodně poruchový. Značku má zafixovanou jako horší.
Máte někdo spotřebič této značky, ideálně modernější řady? Jste spokojeni nebo ne?

Díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1359
1.8.20 09:20

@pe-terka ahoj,kdysi jsme měli Beko pračku i myčku a spokojenost, když časem odešli, koupili jsme opět Beko a nikdy víc, myčka přestala fungovat po roce, nefunguje program na vypouštění a to měla výborné recenze a pračku mám dva roky a nechce se rozjet program praní dokud nekopnu do dvířek a pračka si uvědomí, že jsou zavřený, takže Beko už nechci, s jakou značkou jsem spokojená já LG, to mám americkou lednici a ta funguje už 15 let a teď dva roky sušičku a taky spokojenost a to jede i několikrát denně. Takze já půjdu do LG na Beko už kašlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1204
1.8.20 09:23

Máme lednici Beko a už bych ji nikdy nekoupila. Pořád teče uvnitř nádržka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7003
1.8.20 09:26

Já mám sušičku prádla Beko, mám ji od minulých vánoc, nejnovější model, spokojenost. Jede denně. I několikrát. Více zkušeností s touto značkou nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1204

Kolegyně z práce má mrazák Beko a taky říkala nikdy více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632

Pračka a lednička OK, sporák otřes. A pak sii vyber

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
1.8.20 09:28

Mám lednici, vydržela 8 let a stále chladí. Bez jediné opravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21027
1.8.20 09:28

To je těžké, v dnešní době si člověk nevybere. My si koupili sporák MORA, říkala jsem si, známá značka, dřív spolehlivá. A houby, dvě opravy jen v záruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15745
1.8.20 09:29

Mám pračku pět let a jede prakticky nonstop. Jsem s ní spokojená. Jestli ale můžu doporučit myčku, tak Bosh. Nám tady běžně myčky nepřežívají tři roky, hodně tady kolísá tlak vody. Boshka drží už šest let a kupovali jsme jednu z těch nejlevnějších…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7240
1.8.20 09:31

Loni v březnu jsem doma dělala novou kuchyň a mám v ní jenom spotřebiče Beko - myčku, indukci, troubu, digestoř, mikrovlnku a vestavěnou lednici. Zatím všechno bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
556
1.8.20 09:41

Mám známého co dělá v elektru a několikrát ročně mají různá školení ohledně spotřebičů. A říkal, že značka Beko už dávno nepatří mezi to míň kvalitní zboží. Že kvalitou je srovnatelná ne-li lepší jak víc profláknuté značky co se kupují běžně. My máme pračku Beko už pres 8 let a pere bez problémů!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
1.8.20 09:43

My máme pračku taky nějakých 8 let a jede celý čas bez problémů. 2× už se s námi taky stěhovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23741
1.8.20 09:46

Tak, a ted mám zavařenou hlavu :mrgreen: Nevadí, pište dál :kytka:
@Janli - nad Boschkou jsme taky zvažovali…Nám začla blbnout asi po čtyřech letech od koupě myčka Elektrolux, což taky není „špatná“ značka. Roky jsme jí přes různé opraváře domlouvali, ale už nás to přestalo bavit. Asi je to dost kus od kusu, na co člověk natrefí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
1.8.20 09:56
@ropucha 02 píše:
Pračka a lednička OK, sporák otřes. A pak sii vyber

Mám pračku Beko a a zatím spokojenost. Mám sporák Elektrolux a nikdy víc. Ledničku mám Whirpool a nadávám na ni už 15 let. Ale furt chladí.
Spíš je to kus od kusu. Některý jsou mrtvý hned po uplynutí záruky a některý jsou nesmrtelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
1.8.20 09:58

@pe-terka Nejlepší by to bylo vyvěštit třeba z kávový sedliny nebo křišťálový koule. Protože jinak to nepoznáš, jestli ti to vydrží rok, nebo 10 let. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama