Reklama

Kvalitní 3D řasy v Hradci Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 07.03.18 12:05
kvalitní 3D řasy v Hradci Králové

Holky nemáte tip na řasařku v Hradci Králové která by jezdila třeba i k Vám domů? Přes rok ke mně jezdí paní a do teď jsem byla spokojená, ale poslední dobou je domluva hrozná. Takže se ptám, jezdí někdo takto domů? Prosím o tipy a popřípadě kontakt na danou osobou, případně i kam chodíte do Salónu, kde jste nejspokojenější a kolik platíte? Nechci se řas vzdát ale asi budu muset najít někoho nového a mám strach abych sehnala někoho šikovného. Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Pegs
Kecalka 132 příspěvků 07.03.18 18:54

Nikdo nechodí na řasy v Hradci? 8o :lol:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama