Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 11.03.18 15:20
Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Potřebovala bych poradit s výběrem kola. Synovi bude zanedlouho pět let, chceme mu koupit nové kolo. Značek je strašně moc, je těžké se v tom vyznat. Chtěla bych hlavně kvalitní kolo, u kterého se mohu spolehnout na jeho bezpečnost. Některé značky se mi i líbily (Torpado), ale v našem okolí je nelze nikde vyzkoušet, což je problém, kupovat bez vyzkoušení nechci. Narazila jsem na značku Specialized, která prý patří ke špičce? Navíc mají specializovanou prodejnu v Plzni, kde lze kolo vyzkoušet. Je to dobrá volba, nebo byste doporučili ještě jinou značku, kterou lze naživo vyzkoušet v Plzni? Děkuji za rady! :mavam:

Reklama

Reakce:

gerose
Echt Kelišová 9123 příspěvků 11.03.18 16:59

Zrovna vybírám synovi kolo ve velikosti 20 a Specialized je jeden z favoritů. Má ho teď i v té 16 a spokojenost veliká. Lehké a kvalitní kolo. Syn je drobný a hubený a tohle kolo v pohodě ušlape. Kupovala jsem bazarové, syn na něm hodně jezdil, teď ho podědí ještě dcera a zatím to na něm není vidět.

Saffiraa
Závislačka 3480 příspěvků 4 inzeráty 11.03.18 17:08

Ahojky, také jsme zvažovali Specialized a nakonec jsme koupila Author Cosmic. A vážně spokojenost, kolo je lehké, syn si na něj rychle zvykl (dostal ho v 5 letech) a ujede i 20km. :mavam:

Sany80s
Kelišová 5880 příspěvků 11.03.18 17:14

Jo Specialized jsou dobrá kola, ale jsou drahá a je to na relativně chvilku. Já tuhle značku kupovala na malé děti z druhé ruky.

Ijen
Kecalka 347 příspěvků 11.03.18 17:19

Specialized mám já a mladší syn, předtím měl Apache, starší syn a manžel mají Ghost. Já nejsem žádný cyklista tak to moc posoudit neumím. S mladším synem jezdíme jen po městě nebo na výlety tak těch max 30 kiláků, většinou po stezce, žádný extra náročný terén. Synovi se na něm jezdí dobře.

Adrasteia
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 11.03.18 17:22

Díky všem za rady. Pojedeme ho vyzkoušet.
@Sany80s No, na nějaká kola z druhé ruky jsem koukala, ale prodávají se klidně kolem pěti tisíc, což mi připadá dost. To už asi raději koupím nové a pak ho prodám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama