Reklama

Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 11.03.18 15:20
Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Potřebovala bych poradit s výběrem kola. Synovi bude zanedlouho pět let, chceme mu koupit nové kolo. Značek je strašně moc, je těžké se v tom vyznat. Chtěla bych hlavně kvalitní kolo, u kterého se mohu spolehnout na jeho bezpečnost. Některé značky se mi i líbily (Torpado), ale v našem okolí je nelze nikde vyzkoušet, což je problém, kupovat bez vyzkoušení nechci. Narazila jsem na značku Specialized, která prý patří ke špičce? Navíc mají specializovanou prodejnu v Plzni, kde lze kolo vyzkoušet. Je to dobrá volba, nebo byste doporučili ještě jinou značku, kterou lze naživo vyzkoušet v Plzni? Děkuji za rady! :mavam:

Reklama

Reakce:

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 11.03.18 16:59

Zrovna vybírám synovi kolo ve velikosti 20 a Specialized je jeden z favoritů. Má ho teď i v té 16 a spokojenost veliká. Lehké a kvalitní kolo. Syn je drobný a hubený a tohle kolo v pohodě ušlape. Kupovala jsem bazarové, syn na něm hodně jezdil, teď ho podědí ještě dcera a zatím to na něm není vidět.

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 11.03.18 17:08

Ahojky, také jsme zvažovali Specialized a nakonec jsme koupila Author Cosmic. A vážně spokojenost, kolo je lehké, syn si na něj rychle zvykl (dostal ho v 5 letech) a ujede i 20km. :mavam:

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 11.03.18 17:14

Jo Specialized jsou dobrá kola, ale jsou drahá a je to na relativně chvilku. Já tuhle značku kupovala na malé děti z druhé ruky.

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 11.03.18 17:19

Specialized mám já a mladší syn, předtím měl Apache, starší syn a manžel mají Ghost. Já nejsem žádný cyklista tak to moc posoudit neumím. S mladším synem jezdíme jen po městě nebo na výlety tak těch max 30 kiláků, většinou po stezce, žádný extra náročný terén. Synovi se na něm jezdí dobře.

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 11.03.18 17:22

Díky všem za rady. Pojedeme ho vyzkoušet.
@Sany80s No, na nějaká kola z druhé ruky jsem koukala, ale prodávají se klidně kolem pěti tisíc, což mi připadá dost. To už asi raději koupím nové a pak ho prodám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama