Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 15:20
Kvalitní a bezpečné dětské kolo - koupit Specialized?

Potřebovala bych poradit s výběrem kola. Synovi bude zanedlouho pět let, chceme mu koupit nové kolo. Značek je strašně moc, je těžké se v tom vyznat. Chtěla bych hlavně kvalitní kolo, u kterého se mohu spolehnout na jeho bezpečnost. Některé značky se mi i líbily (Torpado), ale v našem okolí je nelze nikde vyzkoušet, což je problém, kupovat bez vyzkoušení nechci. Narazila jsem na značku Specialized, která prý patří ke špičce? Navíc mají specializovanou prodejnu v Plzni, kde lze kolo vyzkoušet. Je to dobrá volba, nebo byste doporučili ještě jinou značku, kterou lze naživo vyzkoušet v Plzni? Děkuji za rady! :mavam:

Reakce:

gerose
Echt Kelišová 9125 příspěvků 11.03.18 16:59

Zrovna vybírám synovi kolo ve velikosti 20 a Specialized je jeden z favoritů. Má ho teď i v té 16 a spokojenost veliká. Lehké a kvalitní kolo. Syn je drobný a hubený a tohle kolo v pohodě ušlape. Kupovala jsem bazarové, syn na něm hodně jezdil, teď ho podědí ještě dcera a zatím to na něm není vidět.

Saffiraa
Závislačka 3750 příspěvků 10 inzerátů 11.03.18 17:08

Ahojky, také jsme zvažovali Specialized a nakonec jsme koupila Author Cosmic. A vážně spokojenost, kolo je lehké, syn si na něj rychle zvykl (dostal ho v 5 letech) a ujede i 20km. :mavam:

Sany80s
Kelišová 6557 příspěvků 11.03.18 17:14

Jo Specialized jsou dobrá kola, ale jsou drahá a je to na relativně chvilku. Já tuhle značku kupovala na malé děti z druhé ruky.

Ijen
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 11.03.18 17:19

Specialized mám já a mladší syn, předtím měl Apache, starší syn a manžel mají Ghost. Já nejsem žádný cyklista tak to moc posoudit neumím. S mladším synem jezdíme jen po městě nebo na výlety tak těch max 30 kiláků, většinou po stezce, žádný extra náročný terén. Synovi se na něm jezdí dobře.

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 11.03.18 17:22

Díky všem za rady. Pojedeme ho vyzkoušet.
@Sany80s No, na nějaká kola z druhé ruky jsem koukala, ale prodávají se klidně kolem pěti tisíc, což mi připadá dost. To už asi raději koupím nové a pak ho prodám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >