Kvalitní, ale ne drahé povlečení

493
29.7.13 07:52

kvalitní, ale ne drahé povlečení

Zdravím všechny emiminačky :)))

holky prosím poraďte kde chodite nakupovat povlečení?? někde v obchodech nebo na internetu?

chtěla bych nové povlečení jak pro sebe tak pro malou.. ale tady u nás nic není a když se dívam na internetu tak ty ceny některe jsou někdy podezřele levné nebo zase předražené :(

nechci koupit nějaký silon.. ale zase nechci aby to stalo majlant..

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58542
29.7.13 07:56

Kupuju na dante.cz a zatím vždycky spokojenost - mladý má od tama veškeré povlečení, i po letech vypadá pěkně, barvy neblednou, materiál kvalitní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
29.7.13 08:01

Ahoj, třeba Matějovský- ale v akci, jinak je bohužel drahé :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
29.7.13 08:03

IKEA kupuji většinou akcích, takže velmi levně, a jsem fakt spokojená i s kvalitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
29.7.13 08:08

Většinou kupuju látky a nechávám si šít :-)

• Nahlásit
  • Citovat
5277
29.7.13 08:11
@Enie píše:
Ahoj, třeba Matějovský- ale v akci, jinak je bohužel drahé :|

Stejně jako Enie nakupuju Matějovského :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
29.7.13 08:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rachel55
29.7.13 08:17

Kupuju uz roky v Ikee, navic vim, ze si i hlidaji, aby v tom nebyla chemie, je levne a kvalitni, kdysi, uz je to hodne let, jsem koupila detem povleceni od Matejovskeho, moc krasny, ale po vyprani neustale necim smrdelo, coz by proste zdravotne nezavadny vyrobek nemel, takze me to hodne zklamalo, ale uz je to par let, kdyz zacinal, tak treba uz je dneska jeho kvalita leopsi

Příspěvek upraven 29.07.13 v 08:29

• Nahlásit
  • Citovat
Glumi
29.7.13 08:24

Já doporučuji také Matějovského - v akčních cenách (jinak je také dost drahý).
Buď jedu do jednoho obchůdku ve své lokalitě, kde mají vždy alespoň 3 druhy Matějovského v akci (možná seženeš i v jiných kamenných obchodech) a nebo doporučuji nákup přes internet - to bude možná nejlepší varianta ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3115
29.7.13 08:26

Kupuji v ikea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
29.7.13 08:30

@veruka85 hlasuji pro Matějovského v akci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
29.7.13 08:35

Teď jsem koupila Matějovského, akce do konce července bez poštovného. Kvalita je super a má nádherné vzory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
29.7.13 08:36

@rachel55 my jsme dostali povleceni, je pekne na pohled i na omak ale taky porad hrozne smrdi.. vyprala jsem ho uz nekolikrat a vubec to nepomohlo :/ uz nevim co s tim delat, navstevam se do toho povliknout bojim a cokoliv kam to povleceni dam od neho nacichne.. zajimalo by me kde to potencionalni tchyne koupila… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
29.7.13 08:37

Já buď Matějovský nebo Scan Quilt.
http://www.scanquilt.cz/
Je sice dražší, ale nemusím každou chvíli kupovat nový. E shop funguje v pohodě. Často se mi stává, že v obchodech nemají 2 stejné povlečení.
Barvy a tvar drží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
29.7.13 08:37

Urcite Matejovsky :) My od nej povleceni mame uz nekolik let a stale je krasne, barvy drzi. Zrovna dnes se chystam udelat objednavku povleceni pro maleho, maji do konce cervence dopravu PPL zdarma - podminka je tedy nakoupit nad 900kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama