Kvalitní dětský pediatr Ostrava - Výškovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anet112
Nováček 4 příspěvky 25.01.19 12:12
Kvalitní dětský pediatr Ostrava-Výškovice

Dobrý den, tohle téma už tady rozebrané je, ale naposledy jsem našla z roku 2014. Takže můj dotaz zní, maminky máte nějaké dobré i špatné zkušenosti s dětskými lékaři ve Výškovicích? Koncem března tohoto roku čekáme miminko a nově jsme se s partnerem do Ostravy přistěhovali, takže žádné zkušenosti s místními lékaři nemáme. Budu moc vděčná za jakýkoliv názor. Nejlepší by tedy byl doktor či doktorka z Ostravy-Výškovic, ale samozřejmě přivítám doporučení i na kapacitu blízkého okolí - Dubina, Zábřeh, Bělský les, Vítkovice. Mockrát děkuji za názory a přeji krásný den :)

Reakce:
veselamuchomurka
Povídálka 46 příspěvků 25.01.19 13:15

Super mi přijde paní Trávníčková v terapeutovi, je taková klidná a mírumilovná

Fifik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 25.01.19 17:39

Mudr. Veselá. Je v Zábřehu, ale hned u Luny, takže skoro Výškovice ;) Měla protivnou sestru, teď je tam už nějakou dobu nová, takže určitě doporučuji na 100%. Je příjemná, ochotná, pečlivá :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >