Kvalitní e-cigareta? Joytech Exceed špatná zkušenost.

8
3.8.21 18:30

Kvalitní e-cigareta? Joytech Exceed špatná zkušenost.

Zdravím všechny kuřáky e-cigaret.

Dokáže někdo poradit jaká cigareta vydrží déle než pár měsíců?

Mám už asi čtvrtou cigaretu exceed od Joytech a neustále se rozbíjí dotek v otvoru pro nabíjení. U jedné cigarety mi odešla baterka po několika měsících používání. U další zase pořád svítilo to světýlko, aniž bych ji používala. V našem městě máme pouze jeden obchod s tímto zbožím, prodavačka tvrdí, že je to normální, že baterka prostě přestává fungovat, a že je normální, že časem se opotřebuje otvor pro nabíjení. A to mi přijde trochu zvláštní. Mám počítat a mobil na nabíjení, jako každý jiný, a problém s dotekem nikdy nebyl. :think:

Chci si objednat další cigaretu přes internet. Ale potřebuji vaši radu pro jakou se rozhodnout.

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16856
3.8.21 21:00

Voopoo Thru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
3.9.21 02:04

Mám joytechy dva a v pohodě jedou oba.. nedám na ně dopustit, i když už jsem přešla na vyšší level a jiné setupy, kde neměním hlavy, ale motám si vaty a spirály sama.. velice dobré jsou Uwell Caliburn a Koko Prime.. peo začátečníky úplně ideální a mají výborné podání chuti.. jinak Joytech a jemu podobné zařízení s vestavěnou baterii má svoji životnost.. cca pulroku az rok při částem vapovani. a pokud ti na každém odchází stejná věc, tak je asi někde chyba u tebe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
3.9.21 12:06

Já už mám rok smok novo 2 a paráda, nestěžuju si :palec: Možná jen, že se rychle vybíjí, ale to bude asi tím, že ji kouřím furt :mrgreen: :mrgreen:
Myslím, že vyšla už i 3 a ta by měla být ještě lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat