Kvalitní froté ručníky, poraďte e-shop

1810
3.1.13 21:23

Kvalitní froté ručníky, poraďte e-shop

Ahojte, maminky, prosím, poraďte, kde koupit kvalitní froté ručníky, nejlépe někde na netu. Předem děkuji a přeji jen to nejlepší do nového roku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8753
3.1.13 21:33

www.e-kvalitni-povleceni.cz

Tam nakupuju ručníky, povlečení, utěrky, prostěradla… už několik let a vždycky jsem byla spokojená. Navíc vždy velká ochota a milé jednání. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7275
3.1.13 22:09

Já nakupovala loni dětký osušky tady: http://www.bes-petrovice.cz/…vice-s-r-o-/ a jsem s nima taky spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
4.7.13 10:36
@Velunka87 píše:
Ja nakupovala na www.domtex.cz
Nejprve jsem tam koupila pro maleho zupanek, byla jsem moc spokojena s kvalitou, takze jsem nakoupila i zupany pro nas a nejake sady rucniku a osusek a musim rict, ze 100% spokojenost. Je to nejaka francouzska znacka ci co, zadna cina a je to znat, takze ja uz jedine tam.

A ručníky sajou?? Mi máme problemy s ručnikama, že ve většině případu vubec nesajou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
4.7.13 10:48

http://www.prozeny.cz/…tu-od-hadruq

Tad yje výborný článek jak správně vybrat ručník, důležitá je gramáž, to se určitě dovíš na etiketě nebo v popisce při nákupu přes net. Ale co vím, měla jsem kvalitní ručníky které mi po půl roce ztvrdly a zjistila jsem že je to tím že přidávám při praní aviváž. V článku tak píšou že aviváž NE! teď peru v pracím gelu a ručníky sajou a ruce mám suché po prvním utření :)
Ručníky koupené tady: http://www.matejovsky-rucniky.cz/
a maximální spokojenost, jen se o ně člověk musí dobře starat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518
10.7.13 20:35

Za mě určitě ručníky z www.frotex.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
21.7.15 15:25

@leene Koukam na ty rucniky Matejovsky. Vypadaji pekne, nevis, jestli se daji nekde osahat, nebo jenom ten eshop? Jak si s nimi spokojena po letech?

• Citovat
  • Upravit
3542
21.7.15 15:32

@kolik ručníky jsou i po letech v moc dobrém stavu :-) ale peru je opravdu výhradně v pracim gelu a vždy bez aviváže. Ani nemusím žehlit a jsou pořád jak nové…vlákno se ani nijak neslepilo k sobě, nevypadají odrbane. Za mě doporučuji, výroba se za ta léta snad nezměnila
Jinak nikde takhle v obchodě jsem je. neviděla takže nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
21.7.15 15:46

@leene Diky, napsal jsem jim email, tak uvidime. Kdyztak to risknu.

• Citovat
  • Upravit
2
14.4.16 15:28

Já jsem velmi spokojená s ručníky Soft Cotton. Už je mám sna čtvrtým rokem a pořád jako nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2424
7.3.18 23:58

Holky, jso prosím lepší ručníky z egyptské bavlny a nebo z bambusu? jaký je mezi nimi rozdíl? nmám zkušenosti ani s jedním, jen když jsem měla jednou ponožky bambusové, připdaly mi trochu jako že umělina…vím, že ne, ale ten pocit na nohou takový byl:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3493
8.3.18 07:56

Já mám bambusové ručníky Stanex a jsou perfektní! Heboučké, nadýchané a perfektně sají vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
3.11.18 13:53
@Ellenka01 píše:
Já jsem velmi spokojená s ručníky Soft Cotton. Už je mám sna čtvrtým rokem a pořád jako nové.

A jaké přesně mate? Dívám se na ty jejich bambusové a modalove a nemůžu se rozhodnout ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
31.12.18 10:05

Sice to není specializovaný obchod na ručníky, ale spolu s oblečením jsem objednala 2 sady na cellbesu a jsou fakt super. Jsou z bavlněného froté, hebké, nedrsní ani po několika vyprání (jak „ikeácké“), za mně super, jistě ještě doobjednám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
26.7.20 10:29

Oživuji diskuzi… Ručníky z Jimitextil, mate nekdo zkusenost? Nebo jaky eshop doporucite? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama